ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 14 Лютого 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому 2017 року  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому місяці 2017 року.  
 • 14 Лютого 2017
  Оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді Відповідно до подання Територіального управління Державної судової  адміністрації України в Житомирській області, оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.
 • 16 Березня 2017
  Cемінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. 28 березня 2017р. о 10.00 у великому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради  (Грушевського, 22) відбудеться  безкоштовний інформаційно-консультаційний семінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Запрошуються керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій міста.
 • 22 Березня 2017
  Обговорення проекту Порядку здійснення допорогових закупівель в місті Коростені. До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників бюджетних та комунальних організацій міста. 27 березня 2017 року о 16-00 год. в конференц-залі міськвиконкому (м.Коростень, вул.Грушевського, 22), відбудеться обговорення проекту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Порядку про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені». Проект рішення для ознайомлення громадськості розміщений на офіційній Інтернет-сторінці міста www.korosten.in.uaв розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів». За додатковою інформацією звергатися до управління економіки виконавчого комітету (каб. 37) або по телефону 4-10-20. Запрошуємо до обговорення. 
 • 28 Березня 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року. Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року.
 • 29 Березня 2017
  Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території
 • 31 Березня 2017
  Зміни до Положення "Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені" В травні 2017 року на розгляд сесії Коростенської міської ради буде винесено проект рішення „Про внесення змін до Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради від 28.08.14р.  № 1561 та аналіз регуляторного впливу.
 • 12 Квітня 2017
  Участь України в "Експо-2017"  Участь України в "Експо-2017"
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 15 Травня 2017
  "Родина Fest" 14 травня в місті Коростені відбувся ІІІ яскравий сімейний фестиваль Родина Fest.
 • 19 Травня 2017
  Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі
 • 21 Травня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.  Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період.  Документи, які подаються на конкурс Проект, викладений українською мовою та оформлений у відповідності до вимог Положення. Копію свідоцтва про державну реєстрацію НГО. Копію статуту організації. Копію довідки про внесення НГО до реєстру неприбуткових організацій. Копію звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік. Рекомендаційні листи від інших громадських організацій, державних установ та організацій, що можуть підтвердити попередню діяльність НГО (не більше двох). Інформацію про організацію та її основні здобутки обсягом до 3600 знаків. Опис документів, що подаються на конкурс за підписом керівника органів.  Положення про міській конкурс та форму проекту можна завантажити з міського Інтернет сайту www.korosten.in.ua в розділі «Програми розвитку міста – Конкурс на отримання муніципального гранту для реалізації громадських проектів» або отримати безпосередньо в відділі місцевого економічного розвитку міськвиконкому (каб.37). Сума фінансування проекту з міського бюджету в рамках конкурсу не може перевищувати 5,0 тис.грн.             Останній термін подачі документів: 20 червня  2017 року до 17-00  год.             Результати конкурсу будуть підведені 23 червня  2017 року та опубліковані в місцевих ЗМІ.             Адреса, контактний телефон: м.Коростень, вул.Грушевського, 22  кабінет 37 (відділ місцевого економічного розвитку), телефон/факс 4-10-20, e-mail: liskova@ukr.net    
 • 24 Травня 2017
  «Коростенський вальс» 28 травня о 15.00 год. вперше, за ініціативи міського голови Володимира Москаленка, за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова та за ідеї відділу освіти і Володимира Ніколайчука біля Палацу культури Т.Г.Шевченка відбудеться танцювальний конкурс «Коростенський вальс».
 • 24 Травня 2017
  29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання 29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання
 • 24 Травня 2017
  План заходів до святкування Дня міста Коростеня План заходів до святкування Дня міста Коростеня 27-28 травня 2017 р.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Громадські організації міста

 

   
   

ПЕРЕЛІК

 громадських організацій м. Коростеня

 

№ п/п

Назва громадської організації

Адреса

Телефон

П.І.П.

керівника

1

Рада Коростенської  міської  організації  ветеранів

м. Коростень, вул.Грушевського, 22

4-50-64

Омельянчук Володимир Пилипович

2

Жіноча Рада  м. Коростеня

м. Коростень,  вул.Грушевського,22,

4-10-39

Загоруйко Світлана Анатоліївна

3

Орган самоорганізації населення  - Спілка голів окружних будинкових комітетів

м. Коростень,  вул.Грушевського,22

4-10-39

               Венгловська Валентина Степанівна

 

4

Коростенський громадський комітет сприяння і захисту  ветеранів  Збройних  Сил  України,  учасників   та  інвалідів,  сімей  загиблих

м. Коростень, вул. В. Сосновського,17

4-61-38

Клименко Іван Павлович

5

Коростенська міська громадська організація інвалідів «Союз. Чорнобиль.України»

м.Коростень. вул. Семашко, 8

 

Прищепчук Василь Михайлович

 

6

Коростенська міська громадська організація «Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи»

м. Коростень, Свердлова, 58/2

 

Юшкевич Віталій Федорович

 

 

7

Коростенська міська Спілка поляків на  Україні.

м. Коростень, вул.Грушевського,191а,

 

4-65-43

Ляськівська Ванда Іванівна

8

ГО «Всеукраїнське громадське  об’єднання  захисту  конституційних  прав  та  свобод  громадян  “Правозахист”.

 

 

м. Коростень, вул. Ціолковського, 21

5-66-14

 

Невмержицький Володимир Миколайович

 

9

Хоспіс  “Св. Олени”  товариства  Червоного  Хреста  для  онкохворих  на  базі  відділкової  лікарні  ст. Коростень

м. Коростень , вул. Жмаченка , 44

9-20-96

Буслаєва Людмила Михайлівна

10

Коростенська  організація  Всеукраїнського  Товариства “Просвіта”  ім. Т.Г. Шевченка.

м. Коростень, вул. Піонерська , 24

4-47-38

Климчук Леонід Олексійович

11

Коростенська міська  організація  Товариство Червоного Хреста України.  (осередок)

м. Коростень, вул.Ольгінська , 9

4-22-36

 

Шкуратова Людмила Петрівна

12

Асоціація “Рада Директорів”  підприємств міста  Коростеня Житомирської  області

м.Коростень, вул.Грушевського,22

4-10-39

 

Луцишин Микола Іванович

13

ГО “Древлянський  Інститут”

м.Коростень,  ул.Грушевського, 6

 

4-41-98

Польгуй Володимир Іванович  

14

Міське  громадське  об’єднання  “Діти  Великої  Вітчизняної  Війни”

м.Коростень, вул. В.Сосновського, 46/42

3-30-41

Юдіна Алла Максимівна

15

Громадська  організація  “Коростенської  асоціації  комунальних  підприємств”

м.Коростень, вул.Грушевського,22 

4-23-78

4-54-48

 

Баранівська  Тетяна  Миколаївна.

16

Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців

м.Коростень, 2 провул. К.Лібкнехта, 4

4-10-39

4-48-50

Капітанчук Олена Адамівна

 

17

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку»

 

м.Коростень, вул.Грушевського,20 

4-79-14

 

Ковальчук Владислав Анатолійович

 

18

Молодіжна громадська організація “Молодіжна міська  рада”

м.Коростень, вул.Грушевського,22

 

4-44-66

Білошицький Олександр Петрович

19

Клуб фахівців сфери інформаційних технологій “І Клуб”

м.Коростень, вул.В.Сосновського, 43

 

Венгловський Андрій Володимирович

20

«Рада підприємців міста Коростеня»

м. Коростень,  вул.Грушевського,22

4-10-39

Ярмолюк Руслан Володимирович

 

21

Громадське об’єднання «Центр розвитку громади»

м. Коростень, вул. Пролетарська, 3

4-51-00

 

Вигівський Сергій Миколайович

 

22

ГО «Дорога милосердя»

м. Коростень, вул. Піонерська 14 кв. 2

 

Лисянська Світлана Василівна

23

Об’єднання  православних  громадян м.Коростеня

м. Коростень , вул. Табукашвілі, 23/16

4-89-21

Пригорницький

Олександр Олексійович

24

Коростенська міська молодіжна організація „МІСТ”

м. Коростень, вул. Київська, 21 кв. 44

 

097 473 75 72 

Литвинчук Сергій Валерійович

25

Міське  громадське  об’єднання  танцспортклубу  “Візаві”.

 м. Коростень  вул. Крупської, 1 (ЗОШ №7)

 

Колеснік  Володимир

Володимирович

26

Коростенська громадська організація «Громадянський захист»

м.Коростень, вул. Червоних Партизан 1, кв. 5

 

Охрімчук Семен Валерійович

27

Громадська організація «Вітер Надії і Любові»

м.Коростень, вул. Тичини, 39

5-00-50

Камінський  Дмитро Володимирович

28

Коростенська міська організація товариства сприяння обороні України

м.Коростень, вул. Кірова, 25

 

Сігачов В’ячеслав Валерійович

29

Громадська організація «Ветеранів та пенсіонерів лінійного відділу внутрішніх справ на станції Коростень»

м.Коростень, вул. Маяковського, 6А/7

 

Купріненко Петро Антонович

30

 Коростенська міська (районна) спілка ветеранів афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів

м.Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 39

  Ситнік Олександр Павлович 

31

ГО «Поліське Об’єднання Прогресивної Молоді»

м.Коростень, вул. Кірова 117, офіс 106

099 603 27 23

Президент ГО Присяжний Володимир Петрович

32

«Благодійний фонд Допоможи – це просто»

м.Коростень, вул. Кірова 117, офіс 106

099 603 27 23

 

Присяжний Володимир Петрович

33 Центр допомоги учасників АТО м.Коростень, вул.Грушевського 22, каб. 3 (04142)4-50-66 Мейнарович Олег Миколайович