ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
http://www.korostenmedia.com/online.html
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Розклад руху автобусів міжміських маршрутів

 п/п

Найменування маршруту

Час відправлення

Перевізник

1. 

Коростень – Калинівка (Луг)

04:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

2. 

Коростень – Житомир

05:30, 06:00, 06:15, 06:40, 07:25, 08:05, 10:20, 10:45, 12:10, 12:45, 14:00, 14:25, 15:30, 16:00, 16:30, 17:30, 17:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

3. 

Коростень – Малин

05:50, 12:10

ПП Шикерявий С.М.

4. 

Коростень – Липники

05:55

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

5. 

Овруч – Житомир

06:20

Овруцьке АТП 11847

6. 

Калинівка (Луг) – Житомир 

06:30

МПП “Лугінавтотранс”

7. 

Народичі – Житомир

06:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

8. 

Лугіни - Житомир

06:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

9. 

Коростень – Вол. Волинськ

06:50,12:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

10. 

Коростень – Лугіни 

07:00, 12:20, 13:10, 16:25, 19:40

МПП “Лугінавтотранс”

11. 

Трускавець – Гомель

07:03

Гомельське АТП

12. 

Народичі – Житомир

07:10

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

13. 

Коростень – Олевськ

07:20, 11:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

14. 

Першотравневе (Ов)- Житомир

07:30

ПП Завальний М.В.

15. 

Коростень – Виступовичі

07:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

16. 

Липники – Житомир

07:40

МПП “Лугіниавтотранс”

17. 

Коростень – Ємільчино

07:40, 14:05

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

18. 

Коростень – Радча

07:45, 11:00, 14:00,

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

19. 

Житомир – Житомир 2

08:05, 09:45, 11:40, 16:30,17:50, 20:10

ПП Швець В.А.

20. 

Журжевичі – Житомир

08:10

ПП “РІМ – БОГДАН”

21. 

Коростень – Ємільчино 

08:20, 17:10, 19:25

ПП Харченко В.С.

22. 

Жовтневе (Луг) - Житомир

08:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

23. 

Житомир – Словечне

09:00

ПП Лось Л.Р.

24. 

Коростень – Вінниця

09:05

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

25. 

Словечне – Житомир

09:20, 15:20

ПП Лось Л.Р.

26. 

Н.Волинський – Овруч

09:30

ПП Мартинюк В.О.

27. 

Коростень – Житомир

09:30, 11:15, 13:00, 14:50, 16:55, 18:00

ПП “Овен”

28. 

Радча – Житомир

09:45

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

29. 

Житомир – Олевськ

09:45,12:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

30. 

Коростень – Словечне

10:15, 16:15

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

31. 

Житомир 2 – Житомир

10:30, 12:20, 14:35, 18:40

ПП Швець В.А.

32. 

Бігунь – Житомир

10:35

Овруцьке АТП 11847

33. 

Бердичів – Овруч

10:40

ТОВ “Транспассервіс”

34. 

Коростень – Жовтневе (Луг)

10:50, 16:05

МПП “Лугіниавтотранс”

35. 

Коростень – Олевськ

11:00

ПП Харченко В.С.

36. 

Коростень - Липники

11:00

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

37. 

Листвин – Житомир

11:05

ПП Лось Л.Р.

38. 

Рівне – Овруч 

11:10

ПП Жабчик М.А.

39. 

Коростень – В.Волинський

11:20,15:00

ПП Гнесь В.М.

40. 

Виступовичі – Житомир

11:40

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

41. 

Житомир – Словечне

12:00, 14:10, 19:45

ПП Рисич Т.Є.

42. 

Коростень – Овруч

12:10, 12:55

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

43. 

Коростень – Н.Волинський

12:10

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

44. 

Коростень – Виступовичі

12:50

ПП Рябушенко С.В.

45. 

Коростень – Вел.Ліс

13:00

ПП Вигівський В.І.

46. 

Житомир – Лучанки

13:20

ПП Рисич Т.Є.

47. 

Олевськ – Житомир

13:25

ПП Білявський Є.В.

48. 

Овруч- Н.Волинський     

13-30

ПП Мартинюк В.О.

49. 

Овруч- Бердичів     

14:10

ТОВ “Транспассервіс”

50. 

Овруч – Рівне

14:30

ПП Жабчик М.А.

51. 

Житомир – Лугіни

14:45

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

52. 

Житомир - Овруч

15:40

Овруцьке АТП 11847

53. 

Житомир – Жовтневе (Ол)

15:40

ПП “РІМ – БОГДАН”

54. 

Житомир – Жовтневе (Луг)

16:05

МПП “Лугіниавтотранс”

55. 

Коростень – Олевськ

16:30

Олевське АТП 11846

56. 

Житомир – Радча (Нр)

16:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

57. 

Житомир – Калинівка (Луг)

16:45

МПП “Лугіниавтотранс”

58. 

Житомир – Бігунь

17:00

Овруцьке АТП 11847

59. 

Житомир – Народичі 

17:15, 19:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

60. 

Словечне – Житомир 

17:20,19:00

ПП Рисич Т.Є.

61. 

Житомир – Листвин 

17:20

ПП Лось Л.Р.

62. 

Житомир – Копице

17:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

63. 

Житомир – Овруч

17:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

64. 

Житомир – Липники 

18:10

МПП “Лугіниавтотранс”

65. 

Олевськ – Житомир 

18:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

66. 

Житомир – Словечне 

18-:45

ПП Лось Л.Р.

67. 

Житомир –  Олевськ 

19:15

ПП Білявський Є.В.

68. 

Лучанки – Житомир 

19:30

ПП Рисич Т.Є.