ОГОЛОШЕННЯ
 • 20 Березня 2014
  Відкриті рахунки для підтримки Збройних сил України Житомирщина приєдналася до загальнодержавної акції, спрямованої на підтримку Збройних сил України. На території нашої області знаходяться потужні військові формування, які дислокуються у містах Житомирі, Новограді-Волинському та Бердичеві. Наразі особовий склад цих частин виїхав до місця дислокації в польових умовах у Херсонській області. Для тих, хто хоче надати фінансову допомогу військовим частинам області відкрито окремий рахунок:
 • 4 Червня 2014
  Коростень готується приймати біженців зі Сходу України      Виконавчий комітет Коростенської міської ради звертається до небайдужих коростенців, які мають бажання безкоштовно поселити у своїх помешканнях біженців зі Сходу України!
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 24 Червня 2014
  Оголошено збір допомоги для мобілізованих військових та переселенців зі Сходу України Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє офіційні пункти збору допомоги:
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 8 Липня 2014
  Управління Держземагентства у Коростенському районі інформує Управління Держземагентства у Коростенському районі інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України  Рудика С. Я.  щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.
 • 17 Липня 2014
  ПИЛЬНІСТЬ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ Нині немає жодного українця, який не знав би про події, що тривають на Сході нашої держави. Звичайно, коростенці знаходяться у безпеці, адже наше місто, як і раніше, живе мирним життям. Проте завжди треба бути готовим до провокацій чи несподіваних подій. Отже, маємо знати елементарні заходи безпеки і поведінки при надзвичайних ситуаціях.
 • 24 Липня 2014
  Міський центр зайнятості інформує ІНФОРМАЦІЯ для громадян,  які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь,Донецької та Луганської областей 
 • 29 Липня 2014
  До уваги фізичних осіб - підприємців, які мають намір здійснити припинення державної реєстрації Шановний добродію, коли Ви прийняли рішення щодо припинення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, просимо Вас замислитись, чи в повному обсязі Ви здійснили розрахунки з Пенсійним фондом України. Адже у разі не сплати страхових внесків (наявного боргу) та не подання звітності (2004-2010рр), в т.ч. за періоди, коли перебували на спрощеній системі оподаткування, Ви втрачаєте право на страховий стаж за вказаний період, що впливає на право на призначення (перерахунок) пенсії.
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 1 Жовтня 2014
  До уваги жителів м. Коростень!  2  жовтня поточного року в приймальні громадян приміщенні  міського відділу міліції відбудеться особистий прийом мешканців м. Коростеня та Коростенського району.
 • 7 Жовтня 2014
  Міжнародна археологічна конференція «Міста давньої Русі» 8-11 жовтня 2014 року у місті Коростені відбудеться Міжнародна археологічна конференція «Міста давньої Русі», присвячена пам’яті Ф.А.Козубовського.  
 • 7 Жовтня 2014
  ПРЕС - АНОНС ІІІ Міжнародна археологічна конференція «Міста давньої Русі» 8 – 11 жовтня у Коростені проводитиметься ІІІ Міжнародна археологічна конференція «Міста давньої Русі», яка стане не просто яскравою подією культурного життя міста, а й визначальним фактором розвитку національної історичної науки. У 2004 році в Коростені вчені з багатьох країн Європи презентували результати своїх багаторічних науково-археологічних досліджень, які не тільки дали можливість по-новому вести літочислення історії Коростеня, а й переглянути концепцію історії України в цілому. Це стимулювало міську владу і громаду міста не зупинятися на досягнутому, і тому протягом останніх десяти років ми крок за кроком вивчали історію Коростеня, відкривали все нові й нові історичні свідчення про наше місто, про історичні постаті, діяльність яких впливала на хід історії нашої держави. А головне  - коростенці стали пишатися тим, що Коростень відіграє важливу роль у становленні нашої держави. Деякі сторінки минулого древлянської столиці більш досліджені, вивчені, інші -  ще до цього часу залишаються загадкою. Розгадати цю загадку і є основним завданням краєзнавців і вчених – учасників Міжнародної археологічної конференції «Міста давньої Русі». Склад учасників, а це вчені з провідних вузів України, Білорусії, Росії, Чехії, Польщі не залишає сумнівів у тому, що конференція досягне поставленої мети, а її результати знайдуть широку підтримку дослідників, які сприятимуть поширенню знань про минуле і сучасне, вихованню почуття гордості за місто Коростень  і державу Україну, глибокої поваги до історії і культури українського народу.  Організатори конференції  - Інститут археології НАН України,  виконавчий комітет Коростенської міської ради. Коференція присвячена пам’яті українського археолога Козубовського Федора Андрійовича (1895-1938 рр), якому 9 жовтня буде встановлено меморіальну дошку на будівлі Коростенського краєзнавчого музею.  
 • 8 Жовтня 2014
  Літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову» 10-11 жовтня 2014р. у місті Коростені відбудеться Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову».
 • 9 Жовтня 2014
  Чергове засідання міського комітету доступності Чергове засідання міського комітету доступності
 • 13 Жовтня 2014
  14 жовтня о 12.00 відбудеться урочисте богослужіння з нагоди престольного свята міста Коростеня 14 жовтня о 12.00 біля скульптури Божої Матері Покрова Пресвятої Богородиці відбудеться урочисте богослужіння з нагоди престольного свята міста Коростеня – Покрови Пресвятої Богородиці та за мир і спокій в Україні. Запрошуються всі коростенці!
 • 13 Жовтня 2014
  Увага! Закриття переїзду. В зв’язку з виконанням колійних робіт на переїзді 4 км напрямку Коростень – Житомир (мікрорайон Житомирська) переїзд буде закритий для руху автотранспорту з 08 00 години 14 жовтня 2014 р. до 20 00 години 16 жовтня 2014 р. Об’їзд автотранспорту буде здійснюватись через вул. Гастелло, вул. Грушевського та Білокоровицьке шосе міста Коростеня.
 • 15 Жовтня 2014
  Запрошуємо коростенців на 35-річний ювілей Дендропарку «Перемога» в селі Ходаки Захід відбудеться 18 жовтня о 12 год. на території дендропарку.
 • 15 Жовтня 2014
  Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання історії науки і техніки» 16-18 жовтня 2014 р. у місті Коростені відбудеться 13-а Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання історії науки і техніки».
 • 22 Жовтня 2014
  Громадські слухання з обговорення Порядку передачі земельних ділянок у власність фізичним особам у м. Коростені 23 жовтня 2014 р. о 15-00 год. в  залі засідань виконавчого комітету Коростенської  міської ради  (вул. Грушевського, 22 міста Коростеня) відбудуться громадські слухання з обговорення Порядку передачі земельних ділянок у власність фізичним особам у м. Коростені.
 • 22 Жовтня 2014
  Обговорення Порядку визначення та відшкодування Коростенській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю 24 жовтня 2014 р. о 15-00 год. в  приміщенні виконавчого комітету Коростенської  міської ради  (вул. Грушевського, 22, каб.№13) відбудеться обговорення Порядку визначення та відшкодування Коростенській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання  земельних ділянок, самовільного  зайняття  земельних   ділянок з  порушенням законодавства про плату  за землю.
 • 22 Жовтня 2014
  Молебень за мир і злагоду в місті і державі 24 жовтня о 16 год. на центральній площі міста відбудеться молебень за мир і злагоду в місті і державі.
 • 21 Жовтня 2014
  Відкриття спортивних майданчиків    25 жовтня відбудеться відкриття нових спортивних майданчиків:
 • 24 Жовтня 2014
  Урочистий мітинг з нагоди 70-річчя визволення України 28 жовтня 2014р. о 12.00 год. на території меморіалу загиблим воїнам по вул. І. Франка відбудеться урочистий мітинг з нагоди 70-річчя визволення України. Також у місті проходитиме ціла низка заходів, приурочених цій важливій в історії нашої держави даті, про що видано відповідне розпорядження міського голови «Про відзначення у місті Коростені 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників» на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», плану заходів щодо відзначення в області 70-ї річниці  визволення України від фашистських загарбників, з метою вшанування ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, ветеранів трудового фронту, їх подвигу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, світлої пам’яті полеглих у боротьбі з фашизмом, виховання у молодого покоління жителів міста почуття патріотизму і шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни.    
 • 29 Жовтня 2014
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради  
 • 29 Жовтня 2014
  Прямий ефір з міським головою 4 листопада 4 листопада о 19.00 у прямому ефірі коростенського телебачення «Коростеньмедіа» відбудеться зустріч з  міським головою Москаленком В.В. Питання під час прямого ефіру можна буде поставити за телефоном  5 05 00 або попередньо надіслати на e- mail: ikz_kor@meta.ua , зазначивши тему «Питання до прямого ефіру». Нагадуємо, що канал телебачення «Коростеньмедіа» вже протягом 2 років виходить на власних частотах і до каналу СТБ відношення не має. Для тих, у кого немає  можливості переглядати ефір у кабельному або цифровому режимі,  пряма трансляція доступна в Інтернеті http://www.korostenmedia.com/online.html  

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

/investment-korosten/

/gromada/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
http://www.korostenmedia.com/online.html
Анонс подій

/index.php?page=695

 http://osvita-kor.at.ua/

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Розклад руху автобусів міжміських маршрутів

 п/п

Найменування маршруту

Час відправлення

Перевізник

1. 

Коростень – Калинівка (Луг)

04:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

2. 

Коростень – Житомир

05:30, 06:00, 06:15, 06:40, 07:25, 08:05, 10:20, 10:45, 12:10, 12:45, 14:00, 14:25, 15:30, 16:00, 16:30, 17:30, 17:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

3. 

Коростень – Малин

05:50, 12:10

ПП Шикерявий С.М.

4. 

Коростень – Липники

05:55

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

5. 

Овруч – Житомир

06:20

Овруцьке АТП 11847

6. 

Калинівка (Луг) – Житомир 

06:30

МПП “Лугінавтотранс”

7. 

Народичі – Житомир

06:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

8. 

Лугіни - Житомир

06:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

9. 

Коростень – Вол. Волинськ

06:50,12:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

10. 

Коростень – Лугіни 

07:00, 12:20, 13:10, 16:25, 19:40

МПП “Лугінавтотранс”

11. 

Трускавець – Гомель

07:03

Гомельське АТП

12. 

Народичі – Житомир

07:10

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

13. 

Коростень – Олевськ

07:20, 11:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

14. 

Першотравневе (Ов)- Житомир

07:30

ПП Завальний М.В.

15. 

Коростень – Виступовичі

07:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

16. 

Липники – Житомир

07:40

МПП “Лугіниавтотранс”

17. 

Коростень – Ємільчино

07:40, 14:05

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

18. 

Коростень – Радча

07:45, 11:00, 14:00,

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

19. 

Житомир – Житомир 2

08:05, 09:45, 11:40, 16:30,17:50, 20:10

ПП Швець В.А.

20. 

Журжевичі – Житомир

08:10

ПП “РІМ – БОГДАН”

21. 

Коростень – Ємільчино 

08:20, 17:10, 19:25

ПП Харченко В.С.

22. 

Жовтневе (Луг) - Житомир

08:30

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

23. 

Житомир – Словечне

09:00

ПП Лось Л.Р.

24. 

Коростень – Вінниця

09:05

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

25. 

Словечне – Житомир

09:20, 15:20

ПП Лось Л.Р.

26. 

Н.Волинський – Овруч

09:30

ПП Мартинюк В.О.

27. 

Коростень – Житомир

09:30, 11:15, 13:00, 14:50, 16:55, 18:00

ПП “Овен”

28. 

Радча – Житомир

09:45

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

29. 

Житомир – Олевськ

09:45,12:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

30. 

Коростень – Словечне

10:15, 16:15

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

31. 

Житомир 2 – Житомир

10:30, 12:20, 14:35, 18:40

ПП Швець В.А.

32. 

Бігунь – Житомир

10:35

Овруцьке АТП 11847

33. 

Бердичів – Овруч

10:40

ТОВ “Транспассервіс”

34. 

Коростень – Жовтневе (Луг)

10:50, 16:05

МПП “Лугіниавтотранс”

35. 

Коростень – Олевськ

11:00

ПП Харченко В.С.

36. 

Коростень - Липники

11:00

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

37. 

Листвин – Житомир

11:05

ПП Лось Л.Р.

38. 

Рівне – Овруч 

11:10

ПП Жабчик М.А.

39. 

Коростень – В.Волинський

11:20,15:00

ПП Гнесь В.М.

40. 

Виступовичі – Житомир

11:40

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

41. 

Житомир – Словечне

12:00, 14:10, 19:45

ПП Рисич Т.Є.

42. 

Коростень – Овруч

12:10, 12:55

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

43. 

Коростень – Н.Волинський

12:10

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

44. 

Коростень – Виступовичі

12:50

ПП Рябушенко С.В.

45. 

Коростень – Вел.Ліс

13:00

ПП Вигівський В.І.

46. 

Житомир – Лучанки

13:20

ПП Рисич Т.Є.

47. 

Олевськ – Житомир

13:25

ПП Білявський Є.В.

48. 

Овруч- Н.Волинський     

13-30

ПП Мартинюк В.О.

49. 

Овруч- Бердичів     

14:10

ТОВ “Транспассервіс”

50. 

Овруч – Рівне

14:30

ПП Жабчик М.А.

51. 

Житомир – Лугіни

14:45

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

52. 

Житомир - Овруч

15:40

Овруцьке АТП 11847

53. 

Житомир – Жовтневе (Ол)

15:40

ПП “РІМ – БОГДАН”

54. 

Житомир – Жовтневе (Луг)

16:05

МПП “Лугіниавтотранс”

55. 

Коростень – Олевськ

16:30

Олевське АТП 11846

56. 

Житомир – Радча (Нр)

16:35

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

57. 

Житомир – Калинівка (Луг)

16:45

МПП “Лугіниавтотранс”

58. 

Житомир – Бігунь

17:00

Овруцьке АТП 11847

59. 

Житомир – Народичі 

17:15, 19:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

60. 

Словечне – Житомир 

17:20,19:00

ПП Рисич Т.Є.

61. 

Житомир – Листвин 

17:20

ПП Лось Л.Р.

62. 

Житомир – Копице

17:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

63. 

Житомир – Овруч

17:50

ТОВ “Автосвіт ЛТД”

64. 

Житомир – Липники 

18:10

МПП “Лугіниавтотранс”

65. 

Олевськ – Житомир 

18:30

ПП “РІМ – БОГДАН”

66. 

Житомир – Словечне 

18-:45

ПП Лось Л.Р.

67. 

Житомир –  Олевськ 

19:15

ПП Білявський Є.В.

68. 

Лучанки – Житомир 

19:30

ПП Рисич Т.Є.