ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 14 Лютого 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому 2017 року  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому місяці 2017 року.  
 • 14 Лютого 2017
  Оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді Відповідно до подання Територіального управління Державної судової  адміністрації України в Житомирській області, оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.
 • 16 Березня 2017
  Cемінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. 28 березня 2017р. о 10.00 у великому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради  (Грушевського, 22) відбудеться  безкоштовний інформаційно-консультаційний семінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Запрошуються керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій міста.
 • 22 Березня 2017
  Обговорення проекту Порядку здійснення допорогових закупівель в місті Коростені. До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників бюджетних та комунальних організацій міста. 27 березня 2017 року о 16-00 год. в конференц-залі міськвиконкому (м.Коростень, вул.Грушевського, 22), відбудеться обговорення проекту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Порядку про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені». Проект рішення для ознайомлення громадськості розміщений на офіційній Інтернет-сторінці міста www.korosten.in.uaв розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів». За додатковою інформацією звергатися до управління економіки виконавчого комітету (каб. 37) або по телефону 4-10-20. Запрошуємо до обговорення. 
 • 28 Березня 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року. Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року.
 • 29 Березня 2017
  Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території
 • 31 Березня 2017
  Зміни до Положення "Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені" В травні 2017 року на розгляд сесії Коростенської міської ради буде винесено проект рішення „Про внесення змін до Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради від 28.08.14р.  № 1561 та аналіз регуляторного впливу.
 • 12 Квітня 2017
  Участь України в "Експо-2017"  Участь України в "Експо-2017"
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 15 Травня 2017
  "Родина Fest" 14 травня в місті Коростені відбувся ІІІ яскравий сімейний фестиваль Родина Fest.
 • 19 Травня 2017
  Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі
 • 21 Травня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.  Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період.  Документи, які подаються на конкурс Проект, викладений українською мовою та оформлений у відповідності до вимог Положення. Копію свідоцтва про державну реєстрацію НГО. Копію статуту організації. Копію довідки про внесення НГО до реєстру неприбуткових організацій. Копію звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік. Рекомендаційні листи від інших громадських організацій, державних установ та організацій, що можуть підтвердити попередню діяльність НГО (не більше двох). Інформацію про організацію та її основні здобутки обсягом до 3600 знаків. Опис документів, що подаються на конкурс за підписом керівника органів.  Положення про міській конкурс та форму проекту можна завантажити з міського Інтернет сайту www.korosten.in.ua в розділі «Програми розвитку міста – Конкурс на отримання муніципального гранту для реалізації громадських проектів» або отримати безпосередньо в відділі місцевого економічного розвитку міськвиконкому (каб.37). Сума фінансування проекту з міського бюджету в рамках конкурсу не може перевищувати 5,0 тис.грн.             Останній термін подачі документів: 20 червня  2017 року до 17-00  год.             Результати конкурсу будуть підведені 23 червня  2017 року та опубліковані в місцевих ЗМІ.             Адреса, контактний телефон: м.Коростень, вул.Грушевського, 22  кабінет 37 (відділ місцевого економічного розвитку), телефон/факс 4-10-20, e-mail: liskova@ukr.net    
 • 24 Травня 2017
  «Коростенський вальс» 28 травня о 15.00 год. вперше, за ініціативи міського голови Володимира Москаленка, за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова та за ідеї відділу освіти і Володимира Ніколайчука біля Палацу культури Т.Г.Шевченка відбудеться танцювальний конкурс «Коростенський вальс».
 • 24 Травня 2017
  29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання 29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання
 • 24 Травня 2017
  План заходів до святкування Дня міста Коростеня План заходів до святкування Дня міста Коростеня 27-28 травня 2017 р.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Інформація про виконання міського бюджету за 2010 рік.

Інформація про виконання  міського бюджету за 2010 рік.

 

           За підсумками 2010 року промисловими підприємствами міста вироблено промислової продукції на 538,2 млн.

           В зв’язку з фінансовою нестабільністю, обсяги промислового виробництва по відношенню до 2008 докризового року зменшились на 15,6% .

           Нарощування обсягів виробництва за 2010 рік спостерігається на підприємствах хімічної (129,3%) та металургійної промисловості (123,6%), а також виробництва  іншої неметалевої продукції (119,5%).

          Зі зменшенням обсягів виробництва спрацювали легка та харчова промисловості.

           Середньорічна чисельність штатних працівників промисловості за 2010 рік склала 3 314 осіб, що на 62 працюючих менше ніж в відповідному періоді минулого року.

          Середньомісячна заробітна плата одного працюючого на промислових підприємствах основного кола в 2010 році збільшилась на 38,8 %, в порівнянні з попереднім періодом і склала 1935,8 грн.

         Доходи загального  фонду міського бюджету у звітному році склали (без урахування міжбюджетних трансфертів) 64,6 млн. грн., що більше показників доведених Міністерством фінансів України на 547,6 тис. грн. (100,9 %) і на 10,1 млн. грн. (118,4 %) більше надходжень за 2009 рік.

         Найбільше збільшення надходжень до загального фонду міського бюджету в 2010 році в порівнянні з попереднім роком спостерігається по податку з  доходів фізичних осіб – на 9,1 млн. грн., що становить 94,5 % всього збільшення.

         У структурі надходжень 2010 року питома вага податку з доходів фізичних осіб становить 81,7 % від загальної суми одержаних міським бюджетом доходів і якого отримано 52,8 млн. грн.. Порівняно з 2009 роком надходження даного податку збільшились на 20,7 %.

         Надходження плати за землю становили 4,6 млн. грн., що на 552,9 тис. грн., або на 13,8 % більше ніж у попередньому році.

          Надходження місцевих податків і зборів становили 1,8 млн. грн., що на 36,1 тис. грн., або на 1,9 % менше ніж у попередньому році.

         До спеціального фонду міського бюджету надійшло у звітному періоді 22,2 млн. грн., що становить 99,7 % до річного плану.

         Структура міського бюджету в 2010 році така:

         Доходи загального фонду (власні надходження)               - 36,0 %;

         Доходи спеціального фонду (без трансфертів)                  - 8,3 %;

         Дотації з державного бюджету                                           - 23,2 %;

         Субвенції з держаного  та обласного бюджетів                 - 32,5 %.

Видатки загального фонду міського бюджету за 2010 рік склали 158,3 млн. грн., що в порівнянні з 2009 роком більше на 21,6 відсотка або на 28,2 млн. грн.

         Наявні ресурси міського бюджету спрямовувались, у  першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати віднесені до захищених статей бюджету, відповідно до статті 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік».

         На утримання закладів соціально – культурного призначення спрямовано 63,5 % обсягу видатків загального фонду міського бюджету або 100,5 млн. грн., що на 17,9 млн. грн. або на 21,7 % більше ніж  у 2009 році.

         Найбільшу питому вагу, тобто 35,8 % становлять видатки на  утримання  установ та проведення заходів по  галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі 56,7 млн. грн., що на 10,4 млн. грн. більше 2009 року.

         На видатки по охороні здоров’я  спрямовано 30,1 млн. грн., що також  більше показника 2009 року на 5,8 млн. грн..

         На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 57,9 млн. грн., або на 11,0 млн. грн. більше ніж у 2009році.

         По установах культури проведені видатки становлять 5,0 млн. грн., що на 19,0 % більше ніж у 2009 році.

         На проведення заходів з фізичної культури і спорту спрямовано 1,2 млн. грн., що також більше на 1,4 % до попереднього періоду.

         Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування спрямовано коштів у загальній сумі 6,4 млн. грн.., що на 3,0 % більше ніж у 2009 році.

         Аналізуючи виконання міського бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відзначити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуванням.

На цю мету витрачено 84,8 млн. грн., що на 13,7 млн. грн. більше минулого року.

         На придбання продуктів  харчування для потреб бюджетних  установ та на забезпечення їх медикаментами спрямовано відповідно 3,5 та 1,1 млн. грн..

         На проведення капітальних ремонтів в бюджетних установах міста спрямовано в 2010 році 2,0 млн. грн..

         Крім того на проведення поточних ремонтів обладнання та приміщень використано 1,5 млн. грн..

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг  спрямовано 13,2 млн. грн., що на 2,6 млн. грн. більше відповідного показника 2009 року.

По спеціальному фонду міського бюджету проведено видатків на загальну суму 22,1 млн. грн..

У 2010 році до міського бюджету надійшло  з Державного бюджету 41,6 млн. грн. дотації вирівнювання, що в повному обсязі відповідає  запланованому річному показнику.

Одержано додаткову дотацію на вирівнювання  фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у  сумі 104,9 тис. грн.

До міського бюджету надійшло субвенцій з Державного  бюджету на загальну суму 50,8 млн. грн., із обласного та районного бюджету -7,6 млн. грн., з них:

 -на виплату допомоги сім’ям з дітьми,

та  інвалідам з дитинства                                           - 35,0 млн.грн.;

-на розрахунки по пільгах і субсидіях                       - 14,2 млн.грн.;

-на утримання дітей – сиріт та дітей

позбавлених батьківського піклування в дитячих

будинках сімейного типу та прийомних сім’ях        - 744,3 тис. грн.;

-на утримання будинку інтернату

для людей похилого віку                                           - 5,5 млн. грн.;

-інші  субвенції                                                          - 2,1 млн. грн.,

-на проведення виборів депутатів місцевих рад

та міського голови                                                     - 704,2 тис. грн..