ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 27 Червня 2017
  Заходи до Дня Конституції України 28 червня 2017 року з 18.00 до 20.00 години – виступ духового оркестру (у парку Древлянському)
 • 3 Липня 2017
  Село "Вільне" запрошує 7 липня в селі "Вільне" відбудеться святкування Івана Купала. Запрошуємо всіх бажаючих.
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Дерун Fest оголошує заочні конкурси Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Інформація про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року

 

         Доходи загального фонду міського бюджету у звітному періоді склали (без урахування міжбюджетних трансфертів) 39,1 млн. грн., що на 731,4 тис. грн. менше надходжень за січень-червень  2013 року.

         У структурі надходжень І півріччя 2014 року питома вага податку на  доходи фізичних осіб становить 84,8 % від загальної суми одержаних міським бюджетом доходів і якого отримано 33,2 млн. грн. при плані на січень – червень 34,4 млн. грн. Міським бюджетом  недоотримано 1,2 млн. грн.

          Питома вага надходжень плати за землю, в структурі доходів міського бюджету,  становить 9,8 відсотка. При затвердженому плані на І півріччя 2014 року в обсязі 3,7 млн. грн. до бюджету надійшло 3,8 млн. грн., тобто бюджетом додатково отримано 172,5 тис. грн., що на 673,1 тис. грн. менше ніж у аналогічному періоді 2013 року.

          Питома вага надходжень плати за користування надрами для видобування корисних копалин місцевого значення, в структурі доходів міського бюджету  становить 2,0 відсотка. При затвердженому плані на І півріччя 2014 року в обсязі 712,7 тис. грн. до бюджету надійшло 781,6 тис. грн., тобто бюджетом  додатково отримано 68,9 тис. грн.

          Питома вага надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності, в структурі доходів міського бюджету  становить 0,9 відсотка. При затвердженому плані на І півріччя 2014 року в обсязі 302,4 тис. грн. до бюджету надійшло 362,0 тис. грн., тобто бюджетом  додатково отримано 59,6 тис. грн.

         Протягом січня – червня 2014 року до спеціального фонду міського бюджету надійшло (без урахування міжбюджетних трансфертів)  10,8 млн. грн., що становить 65,1 % до річного плану, а до аналогічного періоду 2013 року більше на 839,6 тис. грн.

        Питома вага власних надходжень бюджетних установ у структурі доходів спеціального фонду міського бюджету  становить 29,3 відсотка. У січні-червні 2014 року надходження склали 3,2 млн. грн., а до аналогічного періоду 2013 року менше на 595,4 тис. грн.

        Питома вага надходжень до бюджету розвитку у структурі доходів спеціального фонду міського бюджету  становить 68,8 відсотка. У січні-червні 2014 року надходження склали 7,4 млн. грн., а до аналогічного періоду 2013 року надходження збільшились на 1,6 млн. грн.

Видатки загального фонду міського бюджету за І півріччя 2014 року склали 111,8 млн. грн., що перевищує відповідний показник 2013 року на  3,0 млн. грн. або на 2,8 відсотка.

         Наявні ресурси міського бюджету спрямовувались, у  першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати віднесені до захищених статей бюджету.

         На утримання закладів соціально – культурного призначення спрямовано 56,6 % обсягу видатків загального фонду міського бюджету або 63,3 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. менше ніж  у І півріччі 2013 року.

         Найбільшу питому вагу, тобто 35,0 % становлять видатки на  утримання  установ та проведення заходів по  галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі 39,2 млн. грн., що на 1,5 млн. грн. менше відповідного періоду 2013 року.

         На видатки по охороні здоров’я  спрямовано 17,3 млн. грн., що  більше показника І півріччя 2013 року на  0,3 млн. грн.  

         На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 42,3 млн. грн. або на 3,2 млн. грн. більше ніж у І півріччі 2013 року.

         По установах культури проведені видатки становлять 3,6 млн. грн., збільшення до відповідного періоду 2013 року немає.

         На проведення заходів з фізичної культури і спорту спрямовано 1,0 млн. грн., що менше на 0,1 млн. грн. ніж у І півріччі 2013 року.

         Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування спрямовано коштів у загальній сумі 3,3 млн. грн., збільшення до відповідного періоду 2013 року немає.

           На житлово – комунальне господарство спрямовано 2,8 млн. грн. або на 1,0 млн. грн. більше ніж у І півріччі 2013 року.

         Аналізуючи виконання міського бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відмітити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На цю мету витрачено 54,9 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. або на 2,0 % більше відповідного періоду минулого року.

         На придбання продуктів  харчування для потреб бюджетних  установ та на забезпечення їх медикаментами спрямовано відповідно 1,6 та 0,6 млн. грн.

          На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг  спрямовано 8,0 млн. грн., що на 3,1 млн. грн. менше відповідного періоду минулого року.

По спеціальному фонду міського бюджету проведено видатків на загальну суму 12,4 млн. грн.

У І півріччі 2014 року обсяг повернення кредитів до міського бюджету становить 7,7 тис. грн.

У І півріччі 2014 року до міського бюджету надійшло  з Державного бюджету 33,2 млн. грн. дотації вирівнювання, що становить 100,0 % до запланованого показника на даний період.

До міського бюджету надійшло субвенцій з Державного та обласного  бюджетів на загальну суму 53,7 млн. грн., з них:

 - на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям,    інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 35,0 млн. грн.;

 -  на надання  пільг і субсидій населенню -11,1 млн. грн.;

 - на утримання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях – 932,6 тис. грн.;

- на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 1,3 млн. грн.;

-на утримання реабілітаційного центру для дітей «Віри, Надії, Любові»  -1,3 млн. грн.;

- інші субвенції – 0,3 млн. грн.;

- на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію та водопостачання… - 3,8 млн. грн.