ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 27 Червня 2017
  Заходи до Дня Конституції України 28 червня 2017 року з 18.00 до 20.00 години – виступ духового оркестру (у парку Древлянському)
 • 3 Липня 2017
  Село "Вільне" запрошує 7 липня в селі "Вільне" відбудеться святкування Івана Купала. Запрошуємо всіх бажаючих.
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Дерун Fest оголошує заочні конкурси Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про виконання міського бюджету за 2011 рік.

 

Доходи загального  фонду міського бюджету у звітному році склали (без урахування міжбюджетних трансфертів) 73,2 млн. грн., що більше показників доведених Міністерством фінансів України на 1,6 млн.грн. (102,2 %) і на 10,7 млн. грн. (117,2 %) більше надходжень за 2010 рік.

Найбільше збільшення надходжень до загального фонду міського бюджету в 2011 році в порівнянні з попереднім роком спостерігається по податку з доходів фізичних осіб – на 9,1 млн. грн., що становить 85,0 % всього збільшення.

У структурі надходжень 2011 року питома вага податку з доходів фізичних осіб становить 84,1 % від загальної суми одержаних міським бюджетом доходів і якого отримано 61,5 млн. грн.. Порівняно з 2010 роком надходження даного податку збільшились на 17,4 %.

Надходження плати за землю становили 7,5 млн. грн., що на 2,9 млн. грн. або на 155,7 % більше ніж у попередньому році.

Надходження місцевих податків і зборів становили 669,7 тис. грн., що на 1,4 млн. грн. або на 62,2 % менше ніж у попередньому році.

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності та частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету становили 535,3 тис. грн., що на 144,8 тис. грн. або на 37,1 % більше ніж у попередньому році.

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності становили 784,0 тис. грн., що на 88,5 тис. грн. або на 12,7 % більше ніж у попередньому році.

До спеціального фонду міського бюджету надійшло у звітному періоді 18,9 млн. грн., що становить 125,7 % до річного плану.

Структура міського бюджету в 2011 році така:

Доходи загального фонду (власні надходження)       -34,7 %;

Доходи спеціального фонду (без трансфертів)           - 7,3 %;

Дотації з державного бюджету                                    -19,7 %;

Субвенції з держаного  та обласного бюджетів          -38,3 %.

Видатки загального фонду міського бюджету за 2011 рік склали 179,9 млн. грн., що в порівнянні з 2010 роком більше на 13,7 відсотка або на 21,6 млн. грн.

Наявні ресурси міського бюджету спрямовувались, у  першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати віднесені до захищених статей бюджету, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

На утримання закладів соціально – культурного призначення спрямовано 58,2 % обсягу видатків загального фонду міського бюджету або 104,3 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. або на 3,8 % більше ніж  у 2010 році.

Найбільшу питому вагу, тобто 32,3 % становлять видатки на  утримання  установ та проведення заходів по  галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі 58,2 млн. грн., що на 1,5 млн. грн. більше 2010 року.

На видатки по охороні здоров’я  спрямовано 31,7 млн. грн., що також  більше показника 2010 року на 1,6 млн. грн..

На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано 66,5 млн. грн., або на 8,6 млн. грн. більше ніж у 2010 році.

По установах культури проведені видатки становлять 5,6 млн. грн., що на 12,4 % більше ніж у 2010 році.

На проведення заходів з фізичної культури і спорту спрямовано 1,3 млн. грн., що також більше на 15,4 % до попереднього періоду.

Для забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування спрямовано коштів у загальній сумі 7,2 млн. грн., що на 13,2 % більше ніж у 2010 році.

На благоустрій міста спрямовано 5,4 млн.грн., що на 61,0 % більше ніж у 2010 році.

Аналізуючи виконання міського бюджету в розрізі напрямків використання коштів необхідно, перш за все, відзначити пріоритетне спрямування коштів на виплату заробітної плати з нарахуванням.

На цю мету витрачено 91,0 млн. грн., що на 6,2 млн. грн. більше минулого року.

На придбання продуктів  харчування для потреб бюджетних  установ та на забезпечення їх медикаментами спрямовано відповідно 2,4 та 1,2 млн. грн..

На проведення капітальних ремонтів та реконструкцію об’єктів, а також на придбання обладнання в бюджетних установах міста спрямовано в 2011 році 942,5 тис. грн..

Крім того на проведення поточних ремонтів обладнання та приміщень використано 212,3 тис.грн..

На розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та оплату комунальних послуг  спрямовано 16,0 млн. грн., що на 2,8 млн. грн. більше відповідного показника 2010 року.

По спеціальному фонду міського бюджету проведено видатків на загальну суму 29,7 млн. грн..

У 2011 році до міського бюджету надійшло  з державного бюджету 37,3 млн. грн. дотації вирівнювання, що в повному обсязі відповідає  запланованому річному показнику.

Одержано додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам у  сумі 4,2 млн. грн.

До міського бюджету надійшло субвенцій з державного  бюджету на загальну суму 75,4 млн. грн., із обласного та районного бюджету -5,5 млн. грн., з них:

 - на виплату допомоги сім’ям з дітьми,

та  інвалідам з дитинства                                                - 42,0 млн.грн.;

- на розрахунки по пільгах, субсидіях

 та компенсаціях                                                               -17,2 млн.грн.;

- на соціально-економічний розвиток                             -11,5 млн.грн.;

- на утримання дітей – сиріт та дітей

позбавлених батьківського піклування в дитячих

будинках сімейного типу та прийомних сім’ях            - 1,0 млн. грн.;

- на утримання будинку інтернату

для людей похилого віку                                               - 5,4 млн. грн.;

- на утримання  центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів «Джерело надії»                                     - 78,5 тис.грн.;

- інші  субвенції                                                              - 6,4 тис. грн.;

- на проведення видатків на лікування

хворих з Коростенського району                                 - 100,0 тис. грн.;

- на фінансування Програм-переможців

Всеукраїнського конкурсу проектів та

програм розвитку місцевого самоврядування              - 262,0 тис.грн.;

- на фінансування ремонту приміщень управлінь

праці та соціального захисту виконавчих органів

міських рад                                                                     - 2,1 тис.грн.;

- на будівництво, реконструкцію, ремонт та

утримання вулиць і доріг комунальної власності         - 1,2 млн.грн.;

- на погашення заборгованості з різниці в тарифах

на теплову енергію                                                          - 2,2 млн.грн.