ADVERTISEMENT

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/
Upcoming Events

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Біографічна довідка
Москаленко Володимир Васильович

Народився у Коростені 29 вересня 1953 р. в сім'ї робітників-залізничників. Українець. Громадянин України. Закінчив міську загальноосвітню школу №8 та Морську школу в естонському місті Пярну.

Освіта вища. Закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Шевченка, (1981р.) та Київський інститут політології (1992р.).

Працював матросом естонського пароплавства, у 1971-1973 рр. проходив строкову службу на військову флоті.

Після закінчення служби у 1974 р. повернувся до рідного міста, і продовжив трудову діяльність у локомотивному депо ст. Коростень слюсарем, а згодом помічником машиніста тепловоза.

У 1976 році обраний секретарем комсомольської організації локомотивного депо, де працював до 1978 р.З 1978 по 1990 рр. працював секретарем Коростенського міського комітету комсомолу та міському комітеті компартії України.

У 1990 році на альтернативних виборах був обраний першим секретарем Коростенського міського комітету компартії України.Після припинення діяльності Комуністичної партії у 1991 році створив виробничу фірму "Верас", директором якої працював до 1998 р.

У березні 1998 р. був вперше обраний міським головою Коростеня.

В 2002 р. та 2006 р. переобраний на цю посаду.