ОГОЛОШЕННЯ
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 24 Липня 2017
  31 серпня 2017 року відбудеться 16 сесія Коростенської міської ради VII скликання 31 серпня 2017 року о 10.00 відбудеться 16 сесія міської ради VII скликання
 • 3 Серпня 2017
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Конкурси до Фестивалю дерунів Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 
 • 22 Серпня 2017
  До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися! До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися!     Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що Житомирське вище професійне училище-інтернат проводить набір слухачів на навчання.
 • 4 Вересня 2017
  До уваги громадських організацій та активістів міста! До 8 вересня 2017 року приймаються заявки від кандидатів для включення до складу Координаційної ради з питань бюджету участі.
 • 4 Вересня 2017
  У Коростені поліція розшукала молодиків, які пограбували двох жінок У м. Коростені незнайомці уночі відібрали у двох місцевих жительок сумочки з грошима та косметикою. Поліцейські встановили особи зловмисників та затримали їх. Триває досудове розслідування.
 • 14 Вересня 2017
  19 жовтня 2017 року відбудеться 17 сесія Коростенської міської ради VII скликання Пленарне засідання 17 сесії відбудеться 19 жовтня 2017 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Передвиборча програма

Шановні депутати!

Шановна коростенська громадо!

 

                Я щиро дякую кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов 25 жовтня, на виборчі дільниці та висловив свою громадянську позицію.

               Для мене  надзвичайно важливою є ваша підтримка, адже ви повірили в мене, мої сили, досвід і професіоналізм, обравши міським головою вп’яте. 

Знаю, що повинен виправдати сподівання кожного коростенця, в тому числі й тих, хто не голосував за мене. Тож запевняю, що робитиму все можливе, аби передвиборча програма  була втілена в життя.

Підтримка кожного була для мене надзвичайно важливою. І я докладу всіх зусиль, аби не підвести жодного з вас. Я буду працювати над вирішенням конкретних питань на користь нашої громади.

       У Коростені вибори пройшли без надзвичайних ситуацій та порушень, були забезпечені всі умови для вільного волевиявлення мешканців міста, а тому щира подяка всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу. Висловлюю велику подяку міській виборчій комісії.

                 Дякую коростенцям за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого розвитку нашого міста.

                 Закликаю новообраних депутатів VII скликання працювати на благо міста.

                 Варто відзначити заслуги депутатів попереднього скликання, дехто із них стали знову депутатами міської ради.

        Громада сьогодні дала нам шанс бути обраними, і вона вимагає від нас, щоб ми кожної хвилини працювали для того, щоб життя у Коростені змінювалося на краще. Ми не повинні підвести кожного жителя нашого міста. Я запевняю вас, що і надалі моя робота на користь коростенської громади буде плідною, і наше місто буде розвиватися.

                 Коростень - це наше місто і нам вирішувати його долю!

                 На посаду міського голови треба йти не заради слави і винагороди. Моя мета – сформувати та втілити у нашому місті стандарти якісного життя. В нас є всі можливості стати привабливим, затишним та містом комфортним для проживання.

 

Передвиборча програма –

Стратегія розвитку міста

 

        Коростень – регіональний промисловий центр

-        нові робочі місця з достойними умовами праці

-        високотехнологічні екологічно безпечні підприємства

-        іноземні інвестиції

-        сприятливий підприємницький клімат

 

Коростень – місто комфортного проживання

-        асфальтування ґрунтових доріг

-        освітлені та чисті вулиці

-        енергозбереження та екологічна безпека

-        реконструкція центральної площі та створення зони відпочинку з фонтаном

-        модернізація центру надання адміністративних послуг

-        електронне врядування

 

Коростень – місто соціальної турботи

-        нові спортивні майданчики та клуби

-        діючі заклади позашкільної освіти

-        програми «Ветеран» і турбота для пенсіонерів та малозабезпечених

-        підтримка учасників АТО

-        наше місто – туристичний центр