ОГОЛОШЕННЯ
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 24 Липня 2017
  31 серпня 2017 року відбудеться 16 сесія Коростенської міської ради VII скликання 31 серпня 2017 року о 10.00 відбудеться 16 сесія міської ради VII скликання
 • 3 Серпня 2017
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Конкурси до Фестивалю дерунів Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 
 • 22 Серпня 2017
  До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися! До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися!     Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що Житомирське вище професійне училище-інтернат проводить набір слухачів на навчання.
 • 4 Вересня 2017
  До уваги громадських організацій та активістів міста! До 8 вересня 2017 року приймаються заявки від кандидатів для включення до складу Координаційної ради з питань бюджету участі.
 • 4 Вересня 2017
  У Коростені поліція розшукала молодиків, які пограбували двох жінок У м. Коростені незнайомці уночі відібрали у двох місцевих жительок сумочки з грошима та косметикою. Поліцейські встановили особи зловмисників та затримали їх. Триває досудове розслідування.
 • 14 Вересня 2017
  19 жовтня 2017 року відбудеться 17 сесія Коростенської міської ради VII скликання Пленарне засідання 17 сесії відбудеться 19 жовтня 2017 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Привітання Коростенського міського голови


Шановні коростенці та гості міста!

Дуже приємно, що саме мені випала нагода виконати цю важливу місію - представити вам надзвичайно цікавий, гарний та історично цінний куточок Українського Полісся на Житомирщині - древній Коростень, який розкинувся по обидва боки мальовничих берегів звивистої річки Уж, притоки Прип'яті. Багато чого бачив старий Уж і багато про що міг би повідати, бо його історія сягає в глибину тисячоліть і навіть згадується в "Повести временных лет".

Сьогодні Коростень впевнено крокує в новому XXI тисячолітті. Це індустріальне місто обласного підпорядкування, з 2000 року відноситься до зони пріоритетного розвитку із спеціальним інвестиційним режимом на території Житомирської області.

Незмінною залишається любов коростенців до свого краю, їх великий оптимізм і впевненість у добре майбутнє.

Славиться наше місто далеко за межами України своєю білосніжною порцеляною, бурштиновими каніфольними смолами, шляховими машинами, залізобетонними виробами, продукцією фабрик та заводів, деревообробної промисловості та інших підприємств.

Рідкої краси граніт, який видобувається на території нашого міста широко використовується як будівельний матеріал, що застосовується при оздобленні наукових, культурних центрів та пам'яток архітектури.

Завдяки вдалому географічному розташуванню, цікавій історії та сусідству з розвиненими промислово-аграрними центрами України й Білорусі, Коростень завжди приваблював ділових людей.

Ми щиро відкриті для взаємовигідного співробітництва і зацікавлені в широкому спектрі партнерських стосунків: від створення спільних виробництв, підготовки спільних проектів технічного переоснащення підприємств, розробки та впровадження нових технологій - до участі в наукових, освітніх програмах й культурних обмінах.

Головне багатство нашої Держави, славного міста - люди. Коростень завжди славився своїми високими фахівцями-професіоналами, заслуженими ветеранами, громадськими діячами, чемпіонами спортивних турнірів найвищого рівню, але основа нашої громади, сіль древлянської землі - скромні трудівники, дбайливі матері, енергійні діти, поважні пенсіонери, ініціативна молодь.

Нам є чим пишатися, і не дивлячись на труднощі сьогодення, ми впевнені в кращому майбутньому.

Минають роки, час віддаляє нас від подій минулого, але добра й світла пам'ять залишається, особливо тоді, коли її естафета передається із покоління в покоління.

Я вірю, що коростенці своєю чесною і сумлінною працею, своїми здобутками у вихованні молодого покоління на історичних та патріотичних традиціях нашого славного міста, доведуть: Коростень - Європейське сучасне місто.

Бажаю нашому прадавньому та вічно молодому Коростеню процвітання довгих років.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, щоб упевнитися, наскільки економічно перспективним і сприятливим для налагодження бізнесових та туристичних зв'язків є наш край.

Зі щирою повагою міський голова

 Володимир Москаленко