ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 27 Червня 2017
  Заходи до Дня Конституції України 28 червня 2017 року з 18.00 до 20.00 години – виступ духового оркестру (у парку Древлянському)
 • 3 Липня 2017
  Село "Вільне" запрошує 7 липня в селі "Вільне" відбудеться святкування Івана Купала. Запрошуємо всіх бажаючих.
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Дерун Fest оголошує заочні конкурси Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Привітання Коростенського міського голови


Шановні коростенці та гості міста!

Дуже приємно, що саме мені випала нагода виконати цю важливу місію - представити вам надзвичайно цікавий, гарний та історично цінний куточок Українського Полісся на Житомирщині - древній Коростень, який розкинувся по обидва боки мальовничих берегів звивистої річки Уж, притоки Прип'яті. Багато чого бачив старий Уж і багато про що міг би повідати, бо його історія сягає в глибину тисячоліть і навіть згадується в "Повести временных лет".

Сьогодні Коростень впевнено крокує в новому XXI тисячолітті. Це індустріальне місто обласного підпорядкування, з 2000 року відноситься до зони пріоритетного розвитку із спеціальним інвестиційним режимом на території Житомирської області.

Незмінною залишається любов коростенців до свого краю, їх великий оптимізм і впевненість у добре майбутнє.

Славиться наше місто далеко за межами України своєю білосніжною порцеляною, бурштиновими каніфольними смолами, шляховими машинами, залізобетонними виробами, продукцією фабрик та заводів, деревообробної промисловості та інших підприємств.

Рідкої краси граніт, який видобувається на території нашого міста широко використовується як будівельний матеріал, що застосовується при оздобленні наукових, культурних центрів та пам'яток архітектури.

Завдяки вдалому географічному розташуванню, цікавій історії та сусідству з розвиненими промислово-аграрними центрами України й Білорусі, Коростень завжди приваблював ділових людей.

Ми щиро відкриті для взаємовигідного співробітництва і зацікавлені в широкому спектрі партнерських стосунків: від створення спільних виробництв, підготовки спільних проектів технічного переоснащення підприємств, розробки та впровадження нових технологій - до участі в наукових, освітніх програмах й культурних обмінах.

Головне багатство нашої Держави, славного міста - люди. Коростень завжди славився своїми високими фахівцями-професіоналами, заслуженими ветеранами, громадськими діячами, чемпіонами спортивних турнірів найвищого рівню, але основа нашої громади, сіль древлянської землі - скромні трудівники, дбайливі матері, енергійні діти, поважні пенсіонери, ініціативна молодь.

Нам є чим пишатися, і не дивлячись на труднощі сьогодення, ми впевнені в кращому майбутньому.

Минають роки, час віддаляє нас від подій минулого, але добра й світла пам'ять залишається, особливо тоді, коли її естафета передається із покоління в покоління.

Я вірю, що коростенці своєю чесною і сумлінною працею, своїми здобутками у вихованні молодого покоління на історичних та патріотичних традиціях нашого славного міста, доведуть: Коростень - Європейське сучасне місто.

Бажаю нашому прадавньому та вічно молодому Коростеню процвітання довгих років.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, щоб упевнитися, наскільки економічно перспективним і сприятливим для налагодження бізнесових та туристичних зв'язків є наш край.

Зі щирою повагою міський голова

 Володимир Москаленко