ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Всі новини →
 • Державне агенство водних ресурсів України інформує
  18.10.2017
  Державне агенство водних ресурсів України інформує
 • Література свіжого повітря
  18.10.2017
  Я намалюю неньку УкраїнуВ вінку яскравім, в вишиванці, в косниках.Іде вродливиця пшеничними полямиІ віддзеркалюється в ясних небесахСкорик Анастасія Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову»  одинадцятий рік поспіль зібрало друзів на древлянській землі. 
 • Увага! Підвищення вартості проїзду в міському транспорті
  18.10.2017
  З п’ятниці (20.10.2017 року) вартість проїзду в міських автобусах на всіх маршрутах становитиме  5,0 грн., а вартість проїзду на пільгових місцях в робочі дні – 2,5 грн.  
 • Моніторинг станом на 18 жовтня 2017 року.
  18.10.2017
  М О Н І Т О Р И Н Г  гама-випромінювання на території міста, рівень і температура води в річці Уж станом на 18 жовтня  2017 року.
 • Жовтень ознаменувався спортивними подіями обласного рівня.
  18.10.2017
  14 жовтня  2017 року в  смт. Першотравенську Баранівського району  проведено легкоатлетичний крос у залік Спартакіади школярів Житомирської області 2017-2018    навчального року. Команда м.Коростеня посіла ІІ місце! Серед учасників команди – учні  міської гімназії, міського колегіуму, міської гімназії №7,  загальноосвітніх шкіл №3, 5, 8. Молодці! Так тримати!  
 • Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення стихійного лиха.
  18.10.2017
  Обережно – повінь та підтоплення Факторами небезпеки повеней та паводків є руйнування будинків та будівель, мостів, розмив залізничних та автомобільних шляхів, аварій на інженерних мережах, знищення посівів. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали. Щоб уникнути перелічених надзвичайних ситуацій або мобілізуватися у разі її виникнення корисною буде наступна інформація.
 • Небезпека навколо нас.
  18.10.2017
  Туман – це природне явище, що спостерігається досить часто. Його поява найбільш ймовірна восени, взимку, на початку весни. Найчастіше туман утворюється в низовинах, куди стікає холодне, щільне повітря, а природні перешкоди заважають його розсіюванню вітром.  Особливо сильний туман утворюється в холодну пору року при тривалому переохолодженні ґрунту, великій вологості.