ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/shema-ekonomiko-planuvalnogo-zonuvannya-m-korosten/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • Кабінет Міністрів України затвердив розмір компенсацій за невикористані санаторно-курортні путівки постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи!
  9.11.2017
  Кабмін встановив грошову виплату у розмірі 35% прожиткового мінімуму для реалізації прав громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їх бажанням грошової компенсації замість путівки. «Це передбачено розробленою Міністерством соціальної політики постановою «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи»» - передає БізнесЦензор із посиланням  на прес-службу Міністерства. «Дана компенсація буде виплачуватися із розрахунку 35 відсотків діючого на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, втративших працездатність (із заокругленням до однієї гривні)» -  сказано в повідомленні.  Таким чином, згідно запропонованого Кабміном проекту держбюджету, сума компенсації з 1 січня становитиме 481 грн.    В Міністерстві відмічають, що прийняття постанови забезпечить проведення виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 року. Виплата вказаної компенсації буде проводитися по бюджетній програмі 2501200 «Соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» и не затребує додаткових витрат Державного бюджету.
 • Загальна інформація для постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи!
  7.11.2017
  Загальна інформація для постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи  1 категорії та батьків дітей – інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. З 01.01.2017 року запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, який базується на  укладанні тристоронньої угоди між постраждалою особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. При цьому постраждала особа самостійно обирає  санаторно-курортний заклад для оздоровлення. Розміри відшкодування санаторіям за надане лікування в 2017 році становлять: - для осіб, віднесених до категорії 1, – 5 250 гривень; - для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), – 17 390 гривень; - для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, – 10 840 гривень. Для забезпечення  санаторно-курортними послугами  постраждалих осіб за бюджетною програмою ,,Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”  у 2017 році передбачено 123,5 млн грн., що дасть змогу оздоровити  22 тис. осіб 1 категорії (80% від потреби) та 650 (100% від потреби) дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС. Відповідно до інформації структурних підрозділів, доведені асигнування розподілені між районними управліннями та триває робота по укладанню угод і направленню громадян на санаторно-курортне лікування. Станом на 01.10.2017 укладено 19 553 угоди, за якими 14 976 осіб вже пройшли оздоровлення в обраному закладі, в тому числі 474 дітей з інвалідністю. В середньому по Україні відсоток укладених договорів станом 01.10.2017 становить 86 %, а оздоровлених осіб – 66 % З 01.01.2018 вводиться в дію норма щодо отримання постраждалими громадянами компенсації замість санаторно-курортної путівки, тобто, особа матиме право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію.     Перелік санаторно-курортних закладів, які надають послуги санаторно-курортного лікування постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи в 2017 році. 1.КП Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші». 2.ПАТ «Трускавецькурорт», яке включає санаторії «Кристал» та «Алмаз». 3.ДП «Клінічний санаторій «Карпати» 4.ДП «Санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт», яке включає санаторії «Лаванда» та «Черемош». 5.ПрАТ СГК «Дніпро-Бескід». 6.Санаторій «Смерічка» та інші. За більш детальнішою інформацією звертатись до спеціалістів за адресою:м.Коростень, вул.Музейна (Крупська), 7. Дні прийому з понеділка по п’ятниця, крім четверга. Обідня перерва з 12.00 до 13.00.
 • Прийом громадян депутатом міської ради!
  20.10.2017
  Шановні мешканці міста! Депутат Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович буде проводити особистий прийом громадян у суботу 21 жовтня 2017 р.  з 9:00 год. до 12:00 год. в приміщенні управління праці по вул. Шевченка (Кірова), 8.     Інформація надана відповідно до п. 5 ст. 10 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".
 • Змінились соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг для надання пільг і субсидій!
  10.10.2017
  З 19.08.2017 року змінились соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг для надання пільг і субсидій. Зокрема, зменшено норма споживання газу, яка становить: - на приготування їжі , без газової колонки – 5,4 кубометрів на людину; - на газову плиту і газовий водонагрівач — 10,5 кубометрів на людину. Також нагадаємо, що раніше уряд України знизив соціальні нормативи природного газу на індивідуальне опалення на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період – до 5 куб.метрів природного газу та переглянуто коригуючі коефіцієнти: для багатоквартирних будинків він складає – 0,798, для будинків приватного сектору – 1,094.
 • Закінчується термін подачі заяв на санаторно-курортне оздоровлення!
  10.10.2017
  До уваги постраждалих 1 категорії та батьків дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.  Звертаємо Вашу увагу на те, що абзацом 2 пункту 8 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 23.11.2016 №854 на наступний 2018 рік необхідно подати заяви на санаторно-курортне оздоровлення до 15 жовтня, але оскільки 15 жовтня  - це неділя,тому заяви будуть прийматися до 13 жовтня 2017 року включно. Подавати заяви на санаторно-курортні путівки необхідно в каб.11 міськвиконкому, а на компенсацію за невикористану путівку в каб.11 управління праці та соціального захисту населення.
 • Підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення!
  21.09.2017
  19-20 вересня 2017 році в місті Умань було проведено підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад. Участь у підсумковому засіданні взяли представники від міста Коростень, а саме начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович та головний спеціаліст юридичного відділу управління праці Михнюк Катерина Олегівна. На підсумковому засіданні проходив обмін досвідом між представниками інших міст через представлені проекти та звіти про проведену роботу в містах у сфері покращення надання соціальних послуг. Від міста Коростень було представлено проект про створення "Міської інформаційної системи обліку місця реєстрації мешканців міста та обліку житлово-комунальних платежів", в якій міститься узагальнена інформація про комунальні послуги, які отримують мешканці міста. Довідка, отримана з даної системи, буде запитуватись працівниками управління праці самостійно без клієнта та буде використовуватись для призначення державних соціальних допомог, переважно житлових субсидій. За відсутності в даній системі інформації про комунальні послуги з газопостачання та світлопостачання, делегацією від міста Коростень було зроблено запит до Асоціації міст України з приводу подання ними офіційного запиту до ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" та ПАТ «Житомиргаз» з проханням про залучення до співпраці та наповнення систему інформацією про комунальні послуги мешканців міста Коростень.
 • ДО УВАГИ ПОТЕРПІЛИХ від ЧАЕС 1 КАТЕГОРІЇ !
  2.09.2017
  До уваги постраждалих 1 категорії та батьків дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, які перебувають на обліку на санаторно-курортне оздоровлення в 2017 році терміново просимо звернутись для отримання санаторно-курортних путівок в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою вул.Крупської 7. Оздоровча компанія 2017 року закінчується 28 листопада поточного року. Також наголошуємо, що до 15 жовтня 2017 року необхідно надати пакет документів на санаторно-курортне лікування на 2018 рік до каб.11 міськвиконкому, а якщо на отримання компенсації  за невикористану путівку, то звертатись до каб.11 управління праці та соціального захисту населення. Але постраждалий повинен визначити і подати документи або на путівку, або на компенсацію