ОГОЛОШЕННЯ
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 24 Липня 2017
  31 серпня 2017 року відбудеться 16 сесія Коростенської міської ради VII скликання 31 серпня 2017 року о 10.00 відбудеться 16 сесія міської ради VII скликання
 • 3 Серпня 2017
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Конкурси до Фестивалю дерунів Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 
 • 22 Серпня 2017
  До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися! До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися!     Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що Житомирське вище професійне училище-інтернат проводить набір слухачів на навчання.
 • 4 Вересня 2017
  До уваги громадських організацій та активістів міста! До 8 вересня 2017 року приймаються заявки від кандидатів для включення до складу Координаційної ради з питань бюджету участі.
 • 4 Вересня 2017
  У Коростені поліція розшукала молодиків, які пограбували двох жінок У м. Коростені незнайомці уночі відібрали у двох місцевих жительок сумочки з грошима та косметикою. Поліцейські встановили особи зловмисників та затримали їх. Триває досудове розслідування.
 • 14 Вересня 2017
  19 жовтня 2017 року відбудеться 17 сесія Коростенської міської ради VII скликання Пленарне засідання 17 сесії відбудеться 19 жовтня 2017 року о 10-й годині в залі засідань міської ради.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • Підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення!
  21.09.2017
  19-20 вересня 2017 році в місті Умань було проведено підсумкове засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг в сфері соціального захисту населення в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад. Участь у підсумковому засіданні взяли представники від міста Коростень, а саме начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович та головний спеціаліст юридичного відділу управління праці Михнюк Катерина Олегівна. На підсумковому засіданні проходив обмін досвідом між представниками інших міст через представлені проекти та звіти про проведену роботу в містах у сфері покращення надання соціальних послуг. Від міста Коростень було представлено проект про створення "Міської інформаційної системи обліку місця реєстрації мешканців міста та обліку житлово-комунальних платежів", в якій міститься узагальнена інформація про комунальні послуги, які отримують мешканці міста. Довідка, отримана з даної системи, буде запитуватись працівниками управління праці самостійно без клієнта та буде використовуватись для призначення державних соціальних допомог, переважно житлових субсидій. За відсутності в даній системі інформації про комунальні послуги з газопостачання та світлопостачання, делегацією від міста Коростень було зроблено запит до Асоціації міст України з приводу подання ними офіційного запиту до ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" та ПАТ «Житомиргаз» з проханням про залучення до співпраці та наповнення систему інформацією про комунальні послуги мешканців міста Коростень.
 • ДО УВАГИ ПОТЕРПІЛИХ від ЧАЕС 1 КАТЕГОРІЇ !
  2.09.2017
  До уваги постраждалих 1 категорії та батьків дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, які перебувають на обліку на санаторно-курортне оздоровлення в 2017 році терміново просимо звернутись для отримання санаторно-курортних путівок в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою вул.Крупської 7. Оздоровча компанія 2017 року закінчується 28 листопада поточного року. Також наголошуємо, що до 15 жовтня 2017 року необхідно надати пакет документів на санаторно-курортне лікування на 2018 рік до каб.11 міськвиконкому, а якщо на отримання компенсації  за невикористану путівку, то звертатись до каб.11 управління праці та соціального захисту населення. Але постраждалий повинен визначити і подати документи або на путівку, або на компенсацію
 • До уваги внутрішньо переміщених осіб.
  29.08.2017
  За підтримки громадської організації “Фонд громади Житомира ” та за підтримки департаменту праці Житомирської ОДА оголошено конкурс міні грантів у сумі 625 фунтів стерлінгів на одну особу. Прохання терміново звернутись до міського Управління праці за адресою: м.Коростень, вул.Шевченка, 8 за додатковою інформацією.
 • До уваги батьків!
  28.08.2017
                                                 До уваги батьків!            З  01 вересня  2017 року в м. Коростень розпочинається гаряче харчування  в загальноосвітніх школах міста. Згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян,  які постраждали  внаслідок  Чорнобильської катастрофи» діти, які  не мають  чорнобильського посвідчення,не мають право  на харчування. Тому просимо батьків, діти  яких не мають чорнобильського посвідчення, терміново звернутись  в управління праці з наступним пакетом документів:1.Копія свідоцтва про народження.2.Копія паспорта мами.              Для батьків, які мають чорнобильське посвідчення:1.Копія чорнобильського посвідчення  одного з батьків.2.Копія свідоцтва про народження дитини.                Для батьків ,які не мають чорнобильського посвідчення:1.Довідка про відвідування дитячого садка або довідка про проживання дитини за останні 2 роки (2015 – 2017)Звертатися за адресою : м.Коростень, вул.Шевченка ,8, каб.11. Технічний день – четвер.
 • Компенсація за заощаджений газ!
  19.08.2017
  Шановні мешканці приватного сектору м. Коростеня! Тим мешканцям, які в опалювальний період часу заощадили використання газу на житлово-комунальні послуги по субсидії, терміново до 01.09.2017 року звернутися до управління праці за адресою вул. Шевченка, 8 для заповнення заяви на виплату компенсації за невикористаний газ. Додатково при собі необхідно мати виписку з банківської установи про відкритий соціальний рахунок для зарахування коштів.   Графік роботи: понеділок-середа, п'ятниця З 8.00 до 17.00 год. Обід з 12.00 до 13.00 год. ЧЕТВЕР - неприйомний день!
 • Зміни в нарахуванні субсидії!
  20.05.2017
     Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 300 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995р. «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» стосовно обрахування доходу для призначення субсидій, а саме:    1) субсидія призначається, виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.    У травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.    2) при призначенні субсидії до сукупного доходу не враховується допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.    3) для працездатної особи, середньомісячний дохід якої менший від прожиткового мінімуму, або студентів, які навчалися за денною формою навчання, але в яких відсутній дохід, у розрахунок субсидії включається місячний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховується дохід.    4) для працездатної особи, у якої відсутні доходи у розрахунок субсидії включається місячний дохід на рівні двох прожиткових мінімумів, встановленого для працездатних осіб.    В окремих випадках за рішенням комісії по призначенню соціальних допомог для осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах, у розрахунок субсидії може включатися місячний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.    5) для працездатної особи, середньомісячний дохід яких менший від прожиткового мінімуму, але яка отримувала пенсію, стипендію, допомогу при народженні, допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомогу по догляду за інвалідом 1 та 11 групи внаслідок психічного розладу, допомогу по безробіттю, у розрахунок субсидії включатимуться фактичні розміри отриманих доходів.    6) у разі, коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який декларує в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи тільки пенсію, до її середньомісячного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць.    Також надана можливість призначати субсидію для домогосподарств, що складаються з однієї чи двох непрацездатних осіб на площу, що становить 75 кв. метрів без звернення на комісію, а було на 48,87 кв.м. на сім’ю із одного зареєстрованого+13,65 кв.м. на кожну наступну зареєстровану особу.    Відбулись зміни у термінах призначення субсидій на опалювальний період для домогосподарств, які користуються газовим чи електричним індивідуальним опаленням. Відтепер субсидія на опалювальний сезон для цієї категорії розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.    Після закінчення опалювального періоду невикористана сума субсидій на оплату послуги з теплопостачання, постачання холодної води і водовідведення, послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення повертається до бюджету в повному обсязі.    Проте, в разі економного використання енергоносіїв, частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення станом на 1 травня, що в грошовому еквіваленті не перевищує вартості 100 куб.м. газу або 150 кВт. ел. енергії буде перераховано на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі на підставі списків таких осіб із зазначенням суми невикористаної субсидії, наданих управлінню підприємствами-надавачами послуг до 1 червня.    Виплата буде здійснюватись на підставі особистої заяви заявника, поданої до 1 вересня до управління праці та соціального захисту населення.    Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, здійснюється одержувачем субсидії самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.    Тому, крім масового призначення субсидій на наступний термін, у травні, управління зобов’язане ще і повідомити одержувача про необхідність подання зазначеної заяви.    Особливу увагу в постанові звернено на обов’язок одержувача субсидії щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.    В разі отримання від організацій-надавачів послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість, субсидія на наступний строк не призначається, про що управління інформує особу. Поновлення нарахування субсидії здійснюється тільки після документального підтвердження сплати боргу або укладення договору на реструктуризацію.    З 1 травня 2017 року змінився розмір середнього прожиткового мінімуму на особу і становить 1624 грн. (був 1544 грн.). Це впливає на визначення розміру обов’язкового відсотку платежу при призначенні субсидії, який розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї.    З 1 травня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 року № 51, відповідно до якої переглянуті окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами, які застосовуються для призначення житлових субсидій в опалювальний період.    Це стосується енергоносіїв для опалення житлових приміщень. Зокрема, зменшено соціальні нормативи використання для:  – природного газу для індивідуального опалення: з5,5 куб. метрадо5,0 куб. метрана1 кв. метропалювальної площі на місяць  – електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт год до 51 кВт год на 1 кв.метр опалювальної площі на місяць.  - теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентам, житлові будинки яких обладнані будинковими приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на1 кв. метропалювальної площі на місяць.    Також переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу на потреби опалення в багатоповерхових будинках. Для Черкаської області коригуючі коефіцієнти становлять:  – для 1-2- поверхових будинків – 1,091 (не змінено);  – для будівель на 3 і більше поверхів – 0,795 (був 0,636). На прикладі умовного розрахунку норми змінюються таким чином:  – у приватному будинку площею 44 кв. метри норма газу для опалення зменшиться з 264куб.метрів до 240 куб. метрів;  – у квартирах із індивідуальним газовим опаленням площею 44 кв. метри норма газу збільшиться з 154 куб. метрів до 175 куб. метрів;  – у квартирах із індивідуальним електричним опаленням площею 44 кв.м. норма Квт год зменшиться з 1819 Квт год до 1784 Квт год;  – у квартирах із центральним опаленням із лічильником площею 44 кв. метри норма Гкал зменшиться з 1.03 Гкал до 0,81 Гкал     Особисто звертатись за призначенням субсидії на новий термін не потрібно.    До управління праці необхідно звернутись лише тим одержувачам субсидії у яких відбулись зміни у складі зареєстрованих у приміщенні, зміни у наданні житлово-комунальних послуг, купівлі товарів чи послуг на суму понад 50 тис. грн. Також за особистим зверненням призначається субсидія на новий термін особам, які орендують житло .  
 • Прийом громадян!
  15.05.2017
  Шановні мешканці міста! Депутат Коростенської міської ради та Голова Житомирської обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Єсін Ігор Володимирович буде проводити особистий прийом громадян у суботу 20, 27 травня 2017 р. та суботу 3 червня  2017 р. з 9:00 год. до 12:00 год. в приміщенні управління праці по вул. Шевченка (Кірова), 8.     Інформація надана відповідно до п. 5 ст. 10 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".