ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • Чергове засідання міського комітету доступності!
  13.04.2018
      Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує: 20.04.2018 року о 15 годині на базі ГО «Інститут місто» відбудеться чергове засідання міського комітету з забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.          До участі запрошуються члени комітету, представники громадських об’єднань, підприємств та організацій міста за адресою: м. Коростень,  вул. Шолом-Алейхема, 13-б.
 • До уваги осіб з інвалідністю, які бажають навчатися!
  5.04.2018
  Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що Житомирське вище професійне училище-інтернат проводить набір слухачів на навчання за робітничими професіями:  На базі 9 класів  - Оператор комп'ютерного набору. Електромеханік ремонту та обслуговування лічильно - обчислювальних машин;        - Кухар. Кондитер.                                             - Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника; Випускникам видається атестат про одержання повної загальної середньої освіти та диплом про набуту професію На базі 11 класів - Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури    - Оператор комп'ютерного набору. Соціальний робітник - Кухар - кондитер - Електромеханік  по ремонту та обслуговування лічильно-     обчислювальних машин;                                                                                   - Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування - Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) - Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття - Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття - Оператор комп'ютерного набору. Офісний службовець(бухгалтерія)          На навчання приймаються громадяни України віком від 15 років з числа осіб з інвалідністю, які не мають професії або через інвалідність не можуть працювати за раніше набутою професією і за висновком МСЕК потребують професійної реабілітації.         Учні отримують стипендію, забезпечуються 3 - разовим харчуванням. Здійснюється безкоштовне медичне обслуговування, надаються послуги перукаря,  взуттьовика тощо. Учням безкоштовно надається гуртожиток.          В училищі працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, декоративно-прикладної творчості та інші.          Зарахування на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів ЗНО після співбесіди та тестування в приймальній комісії. ДОКУМЕНТИ ДО ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ ДО 31 СЕРПНЯ ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ 1 ВЕРЕСНЯ  За більш детальною інформацією просимо звертатись за адресою: М. Коростень, вул. Музейна ,7, тел. 4-79-20.
 • До відома постраждалих від Чорнобильської катастрофи категорії 1 та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками від Чорнобильської катастрофи!
  5.04.2018
  З 16 квітня 2018 року управління праці та соціального захисту населення починає прийом заяв з документами на отримання грошової компенсації замість путівки на 2019 рік. Документи подаються за адресою: м.Коростень, вул. Шевченка (Кірова), 8, каб.11. Прийом понеділок - п’ятниця (четвер не прийомний) з 8.00-17.00. Перерва з 12.00-13.00. Документи для категорії 1: 1. Медична довідка (форма 070/о). 2. Копія посвідчення, яке підтверджує статус особи. 3. Копії 1, 2, 11 сторінок паспорта (для осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи).   4.Уразі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою. 5.Копія ідентифікаційного коду. 6.Відкрити рахунок в банку м. Коростень.   Документи для батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками від Чорнобильської катастрофи: 1. Медична довідка (форма 070/о). 2. Копія посвідчення (з вкладкою), яке підтверджує статус особи. 3. Копії 1, 2, 11 сторінок паспорта (для осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи).  4. Копія свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю. 5.Довіку про склад сім‘ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб. 6.Уразі подання заяви за місцем проживання дитини з інвалідністю (крім дітей, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції), відмінним від зареєстрованого, одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює, додатково подається  довідка  органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання дитини з інвалідністю про те, що вона не перебуває на обліку для забезпечення путівкою. 7.Відкрити рахунок в банку м. Коростень.
 • Увага! Зміни!!!
  28.03.2018
  Зміни до Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1017 внесено зміни до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затвердженого постановою КМУ від 17 червня 2004 р. №785 – в разі отримання грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування особами з інвалідністю внаслідок війни та особами з інвалідністю, зазначеними у ст.62 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань» наступний період перебування їх на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання наступної грошової компенсації обчислюється з дня подання ними заяви та інших документів. Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється з розрахунку 35 відсотків ( з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого Законом України на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність. Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» установлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 січня 2018 року у розмірі - 1373 гривні. Таким чином, середня вартість путівки для виплати особам з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної  путівки та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування у 2018 році становить 481 гривню, зокрема: • особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи – 100 відсотків (481 грн); • особам з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи – 75 відсотків (361 грн); • особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства І-ІІ групи – 75 відсотків (361 грн); • особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства ІІІ групи – 50 відсотків (241 грн).
 • До уваги постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи!
  3.03.2018
  До уваги постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи віднесених до 1 категорії та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.         Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 838  «Про  розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».        Наказом  Міністерства соціальної політики від 20.02.2018р. №257 затверджено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в межах бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України «Про держаний бюджет України на 2018 рік», у сумі 481,00 грн.      Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 січня 2018 року.
 • До уваги постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії.
  2.03.2018
  Наказом Міністерства соціальної політики від 23.01.2018р. №75 затверджено розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на  2018 рік. Так по Житомирській області вона складає для постраждалих  1 категорії  - 415,80 грн., а для постраждалих 2 категорії – 207,90 грн.
 • До уваги пільговиків!!!
  2.03.2018
   До уваги пільговиків!!! Внесено зміни до Порядку надання пільг, з урахуванням сукупного доходу сім’ї ! Відповідно до внесених змін  до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, у зв’язку зі зміною величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, управлінням праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради самостійно перевизначено право пільговиків,  на отримання пільг  без звернення пільговиків. Тобто,  якщо середній розмір пенсії за 6 попередніх місяців, станом на 01.01.2018р. більший ніш податкова соціальна пільга, яка в 2018 році складає  2470грн., пільговик втарачає право на пільги, в тому числі житлово-комунальні (для учасників війни, дітей війни, жертв нацистських переслідувань, багатодітних родин) та на пільгове безкоштовне отримання ліків та безкоштовне зубопротезування (для потерпілих 3 кат. внаслідок Чорнобильської катастрофи).