ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 14 Лютого 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому 2017 року  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому місяці 2017 року.  
 • 14 Лютого 2017
  Оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді Відповідно до подання Територіального управління Державної судової  адміністрації України в Житомирській області, оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.
 • 16 Березня 2017
  Cемінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. 28 березня 2017р. о 10.00 у великому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради  (Грушевського, 22) відбудеться  безкоштовний інформаційно-консультаційний семінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Запрошуються керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій міста.
 • 22 Березня 2017
  Обговорення проекту Порядку здійснення допорогових закупівель в місті Коростені. До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників бюджетних та комунальних організацій міста. 27 березня 2017 року о 16-00 год. в конференц-залі міськвиконкому (м.Коростень, вул.Грушевського, 22), відбудеться обговорення проекту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Порядку про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені». Проект рішення для ознайомлення громадськості розміщений на офіційній Інтернет-сторінці міста www.korosten.in.uaв розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів». За додатковою інформацією звергатися до управління економіки виконавчого комітету (каб. 37) або по телефону 4-10-20. Запрошуємо до обговорення. 
 • 28 Березня 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року. Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року.
 • 29 Березня 2017
  Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території
 • 31 Березня 2017
  Зміни до Положення "Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені" В травні 2017 року на розгляд сесії Коростенської міської ради буде винесено проект рішення „Про внесення змін до Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради від 28.08.14р.  № 1561 та аналіз регуляторного впливу.
 • 12 Квітня 2017
  Участь України в "Експо-2017"  Участь України в "Експо-2017"
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 15 Травня 2017
  "Родина Fest" 14 травня в місті Коростені відбувся ІІІ яскравий сімейний фестиваль Родина Fest.
 • 19 Травня 2017
  Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі
 • 21 Травня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.  Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період.  Документи, які подаються на конкурс Проект, викладений українською мовою та оформлений у відповідності до вимог Положення. Копію свідоцтва про державну реєстрацію НГО. Копію статуту організації. Копію довідки про внесення НГО до реєстру неприбуткових організацій. Копію звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік. Рекомендаційні листи від інших громадських організацій, державних установ та організацій, що можуть підтвердити попередню діяльність НГО (не більше двох). Інформацію про організацію та її основні здобутки обсягом до 3600 знаків. Опис документів, що подаються на конкурс за підписом керівника органів.  Положення про міській конкурс та форму проекту можна завантажити з міського Інтернет сайту www.korosten.in.ua в розділі «Програми розвитку міста – Конкурс на отримання муніципального гранту для реалізації громадських проектів» або отримати безпосередньо в відділі місцевого економічного розвитку міськвиконкому (каб.37). Сума фінансування проекту з міського бюджету в рамках конкурсу не може перевищувати 5,0 тис.грн.             Останній термін подачі документів: 20 червня  2017 року до 17-00  год.             Результати конкурсу будуть підведені 23 червня  2017 року та опубліковані в місцевих ЗМІ.             Адреса, контактний телефон: м.Коростень, вул.Грушевського, 22  кабінет 37 (відділ місцевого економічного розвитку), телефон/факс 4-10-20, e-mail: liskova@ukr.net    
 • 24 Травня 2017
  «Коростенський вальс» 28 травня о 15.00 год. вперше, за ініціативи міського голови Володимира Москаленка, за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова та за ідеї відділу освіти і Володимира Ніколайчука біля Палацу культури Т.Г.Шевченка відбудеться танцювальний конкурс «Коростенський вальс».
 • 24 Травня 2017
  29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання 29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання
 • 24 Травня 2017
  План заходів до святкування Дня міста Коростеня План заходів до святкування Дня міста Коростеня 27-28 травня 2017 р.
 • 29 Травня 2017
  Житомирське підприємство УТОГ приймає замовлення на пошив спецодягу! Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Українське товариство глухих” (УТОГ) має у своєму складі понад 30 виробничих підприємств швейної, деревообробної та металообробної галузей, які розміщені по всій території України. 
 • 13 Червня 2017
 • 14 Червня 2017
  Міжнародний День йоги В рамках відзначення міжнародного Дня йоги студія йоги і танцю «Bali» запрошує 18 червня з 16 год. в парку культури та відпочинку «Древлянський» на презентацію студії.
 • 20 Червня 2017
 • 22 Червня 2017
  Мітинг з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни 22 червня 2017 року о 10 годині біля меморіалу по вул. І.Франка відбудеться мітинг з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни.
 • 23 Червня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • Про виконання міського бюджету станом на 01.06.2017 року
  2.06.2017
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 88201,2 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 76598,8 тис. грн. виконані на 115,1% (+11602,4 тис. грн.). Порівняно з січнем-травнем 2016 року надходження збільшились на 27392,9 тис. грн. або на 145,0 %. Найбільшими суми надходжень загального фонду надійшли від: -       податку та збору на доходи фізичних осіб - фактичне надходження становить 49130,5 тис. грн.; -       плати за землю - фактичне надходження становить 13352,8 тис. грн.; -       акцизного податку – фактичне надходження становить 12425,7 тис. грн.; -       єдиного податку - фактичне надходження становить 9456,9 тис. грн. Отримано освітньої субвенції з державного бюджету на фінансування загальноосвітніх шкіл в сумі 27977,2 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-травнем 2016 року субвенції надійшло на 6468,2 тис. грн. більше. Отримано медичної субвенції з державного бюджету на фінансування  медичних закладів в сумі 23472,9 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-травнем 2016 року субвенції надійшло на 6091,1 тис. грн. більше. Отримано субвенцій загального фонду на державні програми соціального захисту (пільги, субсидії, компенсації, допомоги) в сумі 131656,2 тис. грн. Виконання планового показника становить 99,5 % (-944,0 тис. грн.).  В порівнянні з січнем-травнем 2016 року субвенцій надійшло на 66377,4 тис. грн. більше. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 9187,0 тис. грн. З них до бюджету розвитку надійшло 4564,8 тис. грн. Найбільшими суми надходжень бюджету розвитку надійшли від: - від продажу землі - фактичне надходження становить 2936,6 тис. грн. - надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 1206,0 тис. грн. - кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності – 422,2 тис. грн.
 • Про виконання міського бюджету станом на 03.05.2017 року
  4.05.2017
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 69040,1 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 54198,8 тис. грн. виконані на 127,4% (+14841,3 тис. грн.). Порівняно з січнем-квітнем 2016 року надходження збільшились на 22267,4 тис. грн. або на 147,6 %. Найбільшими суми надходжень загального фонду надійшли від: -       податку та збору на доходи фізичних осіб - фактичне надходження становить 38428,7 тис. грн.; -       плати за землю - фактичне надходження становить 10463,6 тис. грн.; -       акцизного податку – фактичне надходження становить 9744,4 тис. грн.; -       єдиного податку - фактичне надходження становить 7279,5 тис. грн. Отримано освітньої субвенції з державного бюджету на фінансування загальноосвітніх шкіл в сумі 20369,7 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-квітнем 2016 року субвенції надійшло на 5078,2 тис. грн. більше. Отримано медичної субвенції з державного бюджету на фінансування  медичних закладів в сумі 18777,1 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-квітнем 2016 року субвенції надійшло на 5059,3 тис. грн. більше. Отримано субвенцій загального фонду на державні програми соціального захисту (пільги, субсидії, компенсації, допомоги) в сумі 115352,2 тис. грн. Виконання планового показника становить 99,8 % (-334,9 тис. грн.).  В порівнянні з січнем-квітнем 2016 року субвенцій надійшло на 59734,7 тис. грн. більше. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 7684,5 тис. грн. З них до бюджету розвитку надійшло 3814,0 тис. грн. Найбільшими суми надходжень бюджету розвитку надійшли від: - від продажу землі - фактичне надходження становить 2634,7 тис. грн. - надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 766,2 тис. грн. - кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності – 413,0 тис. грн.
 • Про виконання міського бюджету	станом на 01.04.2017 року
  4.04.2017
  Про виконання міського бюджету станом на 01.04.2017 року.  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 50269,0 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 39227,3 тис. грн. виконані на 128,1% (+11041,7 тис. грн.). Порівняно з січнем-березнем 2016 року надходження збільшились на 15655,8 тис. грн. або на 145,2 %. Найбільшими суми надходжень загального фонду надійшли від: -           податку та збору на доходи фізичних осіб - фактичне надходження становить 27639,1 тис. грн.; -           плати за землю - фактичне надходження становить 7446,0 тис. грн.; -           акцизного податку – фактичне надходження становить 7391,5 тис. грн.; -           єдиного податку - фактичне надходження становить 5560,0 тис. грн. Отримано освітньої субвенції з державного бюджету на фінансування загальноосвітніх шкіл в сумі 15276,0 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-березнем 2016 року субвенції надійшло на 3808,7 тис. грн. більше. Отримано медичної субвенції з державного бюджету на фінансування  медичних закладів в сумі 13678,8 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-березнем 2016 року субвенції надійшло на 3443,1 тис. грн. більше. Отримано субвенцій загального фонду на державні програми соціального захисту (пільги, субсидії, компенсації, допомоги) в сумі 94968,7 тис. грн. Виконання планового показника становить 99,7 % (-324,0 тис. грн.).  В порівнянні з січнем-березнем 2016 року субвенцій надійшло на 48395,6 тис. грн. більше. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 6737,7 тис. грн. З них до бюджету розвитку надійшло 3632,0 тис. грн. Найбільшими суми надходжень бюджету розвитку надійшли від: - від продажу землі - фактичне надходження становить 2634,7 тис. грн. - надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 766,2 тис. грн. - кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності – 231,1 тис. грн.  Начальник фінансового управління                     Л.Щербанюк
 • Про виконання міського бюджету	станом на 01.03.2017 року
  3.03.2017
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 31009,7 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 24754,3 тис. грн. виконані на 125,3% (+6255,4 тис. грн.). Порівняно з січнем-лютим 2016 року надходження збільшились на 9667,0 тис. грн. або на 145,3 %. Найбільшими суми надходжень загального фонду надійшли від: -           податку та збору на доходи фізичних осіб - фактичне надходження становить 17458,5 тис. грн.; -           єдиного податку - фактичне надходження становить 4715,2 тис. грн.; -           плати за землю - фактичне надходження становить 4380,7 тис. грн.; -           акцизного податку – фактичне надходження становить 3103,5 тис. грн. Отримано освітньої субвенції з державного бюджету на фінансування загальноосвітніх шкіл в сумі 10182,3 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-лютим 2016 року субвенції надійшло на 2539,2 тис. грн. більше. Отримано медичної субвенції з державного бюджету на фінансування  медичних закладів в сумі 9117,1 тис. грн. Виконання становить 100,0 %. Порівняно з січнем-лютим 2016 року субвенції надійшло на 2363,5 тис. грн. більше. Отримано субвенцій загального фонду на державні програми соціального захисту (пільги, субсидії, компенсації, допомоги) в сумі 72556,9 тис. грн. Виконання планового показника становить 99,5 % (-445,6 тис. грн.).  В порівнянні з січнем-лютим 2016 року субвенцій надійшло на 51811,5 тис. грн. більше. До спеціального фонду міського бюджету надійшло 4454,1 тис. грн. З них до бюджету розвитку надійшло 2695,4 тис. грн. Найбільшими суми надходжень бюджету розвитку надійшли від: - від продажу землі - фактичне надходження становить 2482,1 тис. грн. - кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності – 102,5 тис. грн. - надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 110,9 тис. грн.
 • Про виконання міського бюджету станом на 01.02.2017 року.
  7.02.2017
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 14420,3 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 11500,0 тис. грн. виконані на 125,4% (+2920,3 тис. грн.). Порівняно з січнем 2016 року надходження збільшились на 4594,3 тис. грн. або на 146,8 %.
 • Про виконання міського бюджету	станом на 01.01.2017 року
  5.01.2017
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 165971,8 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 142441,1 тис. грн. виконані на 116,5% (+23530,7 тис. грн.). Порівняно з 2016 роком надходження збільшились на 57424,4 тис. грн. або на 152,9 %.
 • Про виконання міського бюджету	станом на 01.11.2016 року.
  4.11.2016
  До загального фонду міського бюджету надійшло власних надходжень 132859,6 тис. грн. Затверджені міською радою планові показники в сумі 110027,6 тис. грн. виконані на 120,8% (+22832,0 тис. грн.). Порівняно з січнем-жовтнем 2015 року надходження збільшились на 44296,8 тис. грн. або на 150,0 %.