ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Щорічна акція “Письменник за прилавком”
  8.12.2017
     Напередодні свята Святого Миколая, 18 грудня о 10-й годині в приміщенні магазину «Мелодія» стартує вже традиційна щорічна акція “Письменник за прилавком” (заснована українським письменником Василем Шклярем  у 2010 році).     Запрошуємо шанувальників рідного слова, а особливо дітей та гостей міста особисто поспілкуватися з відомим дитячим письменником, лауреатом багатьох престижних літературних премій, заслуженим журналістом України Віктором Васильчуком та придбати цікаві книги зі святковим автографом-побажанням.  
 • Гала-концерт фестивалю «Зірочко, засвітись!»
  2.12.2017
  Захід відбудеться 5 грудня в  Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги за участю всіх переможців області, зокрема і за участю переможців І туру телевізійного конкурсу-фестивалю, який був проведений у листопаді в місті Коростені. Активну участь виявили  талановиті діти та молодь нашого міста, які отримали призові місця. Так, Юлія Матвієнко, вихованка Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького, отримала І призове місце. Особливо був відзначений муніципальний духовий оркестр, що запрошується для музичного супроводу проведення  гала-концерту в місті Житомирі. 
 • Продовжується співпраця з партнерами громади
  1.12.2017
     Впродовж листопада працівники Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м.Коростені, очолюваного Сергієм Вигівським, проводили ряд семінарів з елементами тренінгу в рамках реалізації проекту: «Покращення якості надання послуг з психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам в центральних областях України». Відомо, що Центр підтримує співпрацю з громадськими організаціями не лише України, але й зарубіжних країн: Великобританії, Німеччини, США, Японії, Польщі.       29 листопада відбувся черговий семінар для представників загальноосвітніх закладів міста - соціальних педагогів, лідерів шкільного самоврядування, за участю представників ГО «Товариство Лева» (Україна) та благодійного фонду «Terra Humana» (Польща). Вказаний проект реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ Республіки Польща. У спілкуванні з важливими гостями взяли участь заступник міського голови Дзига О.О. та працівник відділу культури і туризму виконавчого комітету.     Після  проведеного заходу для гостей була проведена пізнавальна екскурсія на території центральної частини міста Коростеня.     Важливим явищем стала зустріч представників громадської організації  «Товариство Лева» та благодійного фонду «Terra Humana» з міським головою  Володимиром Москаленком, на якій відбулося обговорення подальшої співпраці щодо реалізації майбутніх проектів, спрямованих на розвиток і добробут громади.  
 • Урок мужності «Хоробрі серця» відбувся в дитячій бібліотеці ім.Лесі Українки
  23.11.2017
  Урок мужності «Хоробрі серця» був присвячений Дню Гідності та Свободи, в якому брали участь учні загальноосвітньої школи №5 під керівництвом педагога-організатора Ольги Ущапівської. Бібліотекарі розповіли про трагічні події на Майдані та Сході України, які не обминули і Коростенщину. Під час проведення заходу був переглянутий відео-ролик «Героям війни на Сході присвячується». Активну участь у проведенні уроку мужності виявили діти: Нікіта Безсмертний, Павло Волківський, Богдан Лабузов, Карина Мішура. Також, було сформовано тематичну викладку літератури.
 • Семінар для працівників Коростенської міської централізованої бібліотечної системи
  17.11.2017
  Семінар на тему «Традиційні та інноваційні аспекти планування і звітності роботи бібліотек» відбувся в центральній бібліотеці ім. М. Островського.   З консультаціями, порадами, методичними рекомендаціями виступили: директор Галина Боцман, провідний методист Світлана Коржук, бібліограф Тетяна Примаченко, завідуюча відділом Алла Красновська, методист Галина Примак. Також, на семінарі були визначені основні орієнтири та пріоритетні напрямки діяльності бібліотек на 2018 рік, а саме: впровадження інформаційних технологій  і сучасних форм бібліосервісу в бібліотечну практику, сприяння національно-патріотичному вихованню населення, популяризація краєзнавства, інформування громади про події з історії і сьогодення краю з метою максимально повного і оперативного задоволення інформаційних, професійних, освітніх та культурно-творчих інтересів різних категорій користувачів.
 • Відзначали «День доброти» в дитячій бібліотеці ім.Л.Українки
  17.11.2017
  13 листопада в дитячій бібліотеці відбувся тематично-просвітницький захід  «Ступай в житті дорогою добра», метою якого було навчити юних відвідувачів творити добро, радіти за інших, сприймати чужий біль, як свій, розвивати відповідальність за свої вчинки, виховувати в собі милосердя. На завершення діти разом з бібліотекарем виготовили подарунки для найрідніших людей.     
 • Переможці І туру конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!»
  14.11.2017
  Відомо, що І тур обласного телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!» відбувся 10 листопада в міському Палаці культури ім.Т.Шевченка. В заході брали участь і учні Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького, які отримали призові місця, а саме: 1 місце – Білецький Артем, 4 клас баяна, викладач Снєгірьова Л.І.; 1 місце – Матвієнко Юлія, клас сольного співу, викладач. Єлецьких Т.І.; 2 місце – Симончук Олександра, клас фортепіано, викладач Марченко С.М.; Участь взяли  Дорош Анна, 5 клас флейти, викладач Герасимчук Н.М., концертмейстер Муж С.М.  Вітаємо переможців!