ОГОЛОШЕННЯ
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 24 Липня 2017
  31 серпня 2017 року відбудеться 16 сесія Коростенської міської ради VII скликання 31 серпня 2017 року о 10.00 відбудеться 16 сесія міської ради VII скликання
 • 3 Серпня 2017
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє, що 18.08.2017 р. о 15.00 у великому залі виконавчого комітету по вулиці Грушевського, 22 відбудуться громадські слухання по розгляду проектів детальних планів територій
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Конкурси до Фестивалю дерунів Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Золото рейтингу та статус «Лідер галузі»
  9.08.2017
  Золото рейтингу та статус «Лідер галузі» серед суб’єктів господарювання України та Житомирської області  за показником «Коефіцієнт обертаємості активів» отримала Турист - Коростенська туристична агенція на початку 2017 року, керівником якої є Пригодська Марина. Така приємна подія вкотре доводить, що наше місто славиться не лише  неймовірно багатою культурно-історичною спадщиною, а і активними представниками громади. Адже завдяки плідній діяльності міських туристичних агентств, Коростень лише примножує кількість туристів відвідати свої унікальні місця і, нам коростенцям, потрібно докладати всі зусилля для подальшого розвитку туристичної галузі в рідному місті.  
 • Встановлення QR-кодів на пам
  25.05.2017
             Коростенським Туристично – інформаційним центром було проведено роботу по встановленню QR – кодів на історичних пам’ятках, які знаходяться на туристичному маршруті міста. З допомогою  QR – кодів туристи зможуть самостійно отримувати більш цікаву та насичену інформацію про історію Коростеня.             В подальшому планується встановлення таких кодів на військовій техніці що розміщена біля Військово – історичного комплексу “Скеля”.
 • Спільна зустріч з волонтерами з питань розвитку туризму
  28.04.2017
       відбулася 27 квітня у конференц-залі виконавчого комітету Коростенської міської ради за сприяння керівництва виконавчого комітету та туристично-інформаційного центру.      Учасниками волонтерської діяльності стали представники учнівської молоді, які виявили бажання супроводжувати гостей Коростеня його цікавими туристичними маршрутами та популяризувати славну історію рідного міста.      Заступник міського голови Дзига Олександр Олексійович наголосив на важливості забезпечення туристичної привабливості міста та урочисто вручив учням посвідчення екскурсоводів.
 • Віртуальна подорож «Мрій! Читай! Мандруй!»
  27.04.2017
  Виставка-подорож очікує на усіх відвідувачів читальної зали центральної міської бібліотеки, що проходить в рамках всеукраїнського проекту «Displey - кросинг 2017» та яка зацікавить своїм різноманіттям інформації. Перший розділ виставки:«Бібліотечні мандри з героями книг» - містить художні книги про подорожі та мандрівки, тобто до уваги читачів пропонується література, що спонукає відвідати інші міста в Україні, інші країни.      Наступний розділ краєзнавчого характеру: «Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах» - відкриває туристичний світ видань про місто Коростень та Коростещину.     Третій розділ має назву «Спогади та враження», в якому зібрані фото, світлини, пам’ятні речі, сувеніри з різних куточків України та світу. Цей розділ вміщує велику кількість путівників по країнах і містах. Вони знайомлять з історією, традиціями і культурою цих місць, розповідають про свята і фестивалі, а також дають поради, як поводити себе в незнайомій країні.     Тож всіх, хто бажає розфарбувати сірі будні яскравими кольорами, хто прагне нових вражень і вибухових почуттів, запрошуємо до читальної зали центральної міської бібліотеки познайомитися з виставкою-інсталяцією «Мрій! Читай! Мандруй!». А книги стануть вірними супутниками в омріяних подорожах.  
 • Конкурс дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона»
  12.04.2017
  З 3 по 6 квітня у місті Житомирі тривав ІІ (очний) тур Х конкурсу дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона».  В конкурсі взяли участь 30 дітей з 11 районів нашої області: Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Малинського, Овруцького, Олевського, Хорошівського, Чуднівського та міста Житомира.  Учні не тільки виконували практичне завдання очного туру, а й відвідали навчальні заклади обласного центру, що готують фахівців з художніх спеціальностей. В період конкурсу учасники також побували на художніх виставках, в музеях, бібліотеках, театрах.           Серед переможців є і учні образотворчого відділу Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького. Зокрема, лауреатами конкурсу стали: Мойсеєнко Лариса та Шкарапута Вікторія (викладач Аловська Н.Л.) Ярошевець Олена зайняла  почесне ІІ місце (викладач Возняк Л.О.)  
 • Обласний конкурс солістів – інструменталістів
  6.04.2017
  Обласний конкурс солістів – інструменталістів відбувся 31 березня 2017 року в приміщенні Коростенського міського палацу культури ім. Тараса Шевченка. Організаторами  конкурсу були управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний центр народної творчості та відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради.    Учні та викладачі Коростенської міської школи мистецтв ім. А.Білошицького взяли активну участь і здобули найвищі нагороди у різних вікових категоріях та номінаціях. 1 місце – учениця 5 класу скрипки Іллюк Ангеліна, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В. 1 місце – учениця 5 класу флейти Іллюк Анна, викладач Собченко З.В., концертмейстер Волошина Т.А. 1 місце – учениця 5 класу флейти Кирієнко Поліна, викладач Васянович О.П., концертмейстер Волошина Т.А. 2 місце – викладач відділу духових інструментів Олександра Васянович у складі інструментального ансамблю «ЛІРИКА» 2 місце – учениця 6 класу скрипки Атрощенкова Евеліна, викладач Сорока Т.М., концертмейстер Саух Н.В. 2 місце – учень 3 класу баяна Безсмертний Нікіта, викладач Івасенко Л.І. 3 місце – викладач відділу народних інструментів Олександр Муж у складі творчого колективу «Коростенські музики» 3 місце – учень 3 класу баяна Білецький Артем, викладач Снєгірьова Л.І. 3 місце – учениця 4 класу флейти Дорош Анна, викладач Герасимчук Н.М., концертмейстер Муж С.М. 3 місце – учень 3 класу труби Федорчук Валентин, викладач Чиркін В.М., концертмейстер Лазаренко О.І.    Учні школи мистецтв: Семисильний Максим – 4 клас акордеона, Слобожанюк Микола – 3 клас акордеона, Синьков Сергій – 4 клас акордеона, Макарчук Анна – 3 клас акордеона, Пашинський Данило – 5 клас саксофона, Кирпатенко Анастасія – 4 клас гобоя, Корсун Тимофій – 2 клас труби, були нагороджені дипломами за участь у конкурсі.  
 • Обласний огляд-конкурс сольного виконання
  14.03.2017
  Обласний огляд-конкурс сольного виконання серед учнів закладів мистецтв відбувся   1 березня в місті Житомирі.    Учні Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького також взяли участь в обласному заході, в якому продемонстрували свою творчість на найвищому рівні та здобули ряд важливих відзнак, а саме: відділ струнно-смичкових інструментів: І місце Іллюк Ангеліна 5кл - викладач Караулова В.М. Концертмейстер Саух Н.В. ІІ місце Атрощенкова Евеліна – викладач Сорока Т.М. Концертмейстер Саух Н.В. ІІІ місце Дубінчук Ірина 2 кл. - викладач Караулова В.М. Концертмейстер Саух Н.В. відділ фортепіано: ІІ місце Іванченко Олександра 7кл. – викладач Хомутовська Р.Ю. ІІ місце Сімончук Олександра 8кл. – викладач Марченко С.М. ІІІ місце Мельник Влада 8кл. – викладач Іванченко О.В. Грамота «За твір українського композитора» Іллюк Богдана – викладач Саух Н.В. відділ народних інструментів: ІІ місце Безсмертний Нікіта 3 кл. баян – викладач Івасенко Л.І. ІІІ місце Макарчук Анна 3 кл. ак-н – викладач Снегірьова Л.І. ІІІ місце Синицька Вікторія 2 кл. домра – викладач Миронова В.Ю. відділ духових та ударних інструментів: ІІ місце Недзельстка Аліна 6 кл. кларнет – викладач Герасимчук Н.М. Концертмейстер Муж С.М. ІІ місце Кириєнко Поліна 5 кл.флейта – викладач Пашинська Н.М. Концертмейстер Волошина Т.А. ІІ місце Петренко Владислав 4 кл.ударні – викладач Чиркін А.В. Концертмейстер Іванченко О.В. ІІІ місце Кирпатенко Анастасія 4 кл.гобой – викладач Герасимчук Н.М.Концертмейстер Муж С.М. ІІІ місце Федорчук Валентин 3 кл. труба – викладач Чиркін В.М.Концертмейстер Лазаренко О.І. ІІІ місце Корсун Тімофій 2 кл. туба – викладач Чиркін В.М. Концертмейстер Чиркіна О.В.