ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Презентація творчості поета Анатолія Клюска
  18.04.2018
  19 квітня, о 12.00  в приміщенні центральної бібліотеки ( вул.Грушевського, 38) відбудеться презентація творчості поета Анатолія Клюска, лауреата премії імені Василя Юхимовича. Запрошуємо!
 • Напередодні Великодня
  5.04.2018
      В народознавчій світлиці центральної міської бібліотеки зібрались учні 7 класу школи №3 для участі  у святі «В небі, в зоряній безодні, линуть дзвони Великодня».    На  зустріч був запрошений священник Віталій, який  розповів історію створення світу, походження Пасхи. Діти задавали багато запитань, спілкування було невимушеним і цікавим.     Ірина Мостович, керівник гуртка «Українське писанкарство» центру позашкільної освіти,  розповіла про крашанки, писанки, дряпанки та провела  майстер-клас з писанкарства. Захоплення в присутніх викликали виставка художніх робіт Ірини Мостович, а також роботи молодіжної групи територіального центру, які нам люб’язно надала Світлана Кучер.   Бібліотекарі підготували перегляд літератури «Великодня радість землю обіймає» та презентували літературу до свята Великодня.  
 • Результативна участь в обласному фестивалі інструментальної музики «Мелодія»
  3.04.2018
     28 березня в місті Коростишеві відбувся обласний фестиваль інструментальної музики «Мелодія».    В номінації «інструментальний ансамбль» народний колектив «Коростенські музики» Міського Палацу культури  ім. Т.Г.Шевченка отримав «Гран-Прі», а дипломи І ступеню дістались творчим колективам Коростенської школи мистецтв ім.А.Білошицького - народному оркестру народних інструментів та інструментальному ансамблю «Квінт-мікс».
 • Форум інтелектуального росту «Формуємо націю читачів»
  31.03.2018
  Форум інтелектуального росту «Формуємо націю читачів: сучасні методики та технології на допомогу батькам, педагогам та бібліотекарям» відбувся в центральній бібліотеці для  працівників міських, шкільних бібліотек та активних представників громади міста.  На заході були обговорені теми: «Місце читання дитини у структурі дозвілля»;  «Масова робота як соціальний інститут підтримки і розвитку інтересу дітей до читання»; «Цікавий досвід роботи бібліотек ЦБС м. Коростеня»; «Веб-сервіси на допомогу організації читання»; «Із досвіду роботи шкільної бібліотеки».  Запрошені батьки дітей, які читають у міських бібліотеках, Ігор Єсін, Тетяна Гурська, Ярослава Демик  поділилися власним досвідом по залученню своїх дітей до читання та виховання  культури читання  у родині, адже саме з неї і  починається гарний читач. «Бібліотека - мій Інтернет» саме таку думку висловила Регіна Савченко, читачка юнацької кафедри ЦБ,  з її вуст прозвучали слова вдячності бібліотечним працівникам за їхню роботу.   Цікава та нетрадиційна форма проведення виставки фото «В об’єктиві книга і читач» стала гарним доповненням до заходу та позитивно сприяла присутнім. Проявивши творчу фантазію та креатив, бібліотекарі централізованої бібліотечної системи гідно висвітлили свою роботу.   Спільними зусиллями присутніх на заході і в подальшому здійснюватиметься реалізація задуманого, беручи до уваги ідеї, думки, висновки та практичні напрацювання бібліотечної кагорти міста, досвід батьків, практику педагогів у пошуку шляху «Дитина-книга-читання».  
 • У Всесвітній день поезії
  22.03.2018
     Саме в цей день бібліотекарі центральної міської бібліотеки Г.Піка та М.Боровська презентували вечір-портрет «Його життя написане сльозами, що запеклися кров’ю на душі», присвячений українському поету Василю Стусу, 80-річчю від дня народження.
 • Презентація книги «Нариси історії Житомирщини першої половини ХХ століття»
  14.03.2018
  15 березня,  о 14.00 в приміщенні центральної бібліотеки ім.М.Островського (вул.Грушевського,38) відбудеться презентація книги «Нариси історії Житомирщини першої половини ХХ століття» та тематичний семінар. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з унікальною та цікавою історією рідного краю.
 • Сірникове диво Віктора Шуляренка
  14.03.2018
  Від 2 березня 2018 року  творче досягнення коростенця Віктора Шуляренка увійшло в Національний реєстр рекордів. Майстер був відзначений за створення унікальних виробів, зокрема за виготовлення моделей залізничного транспорту зі сірників. У зв’язку з такою приємною подією, у приміщенні центральної бібліотеки (вул.Грушевського,38) розміщено виставку робіт майстра Віктора Шуляренка, яка триватиме до 20 березня.  Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цікаву виставку.