ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 14 Лютого 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому 2017 року  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому місяці 2017 року.  
 • 14 Лютого 2017
  Оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді Відповідно до подання Територіального управління Державної судової  адміністрації України в Житомирській області, оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.
 • 16 Березня 2017
  Cемінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. 28 березня 2017р. о 10.00 у великому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради  (Грушевського, 22) відбудеться  безкоштовний інформаційно-консультаційний семінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Запрошуються керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій міста.
 • 22 Березня 2017
  Обговорення проекту Порядку здійснення допорогових закупівель в місті Коростені. До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників бюджетних та комунальних організацій міста. 27 березня 2017 року о 16-00 год. в конференц-залі міськвиконкому (м.Коростень, вул.Грушевського, 22), відбудеться обговорення проекту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Порядку про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені». Проект рішення для ознайомлення громадськості розміщений на офіційній Інтернет-сторінці міста www.korosten.in.uaв розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів». За додатковою інформацією звергатися до управління економіки виконавчого комітету (каб. 37) або по телефону 4-10-20. Запрошуємо до обговорення. 
 • 28 Березня 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року. Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року.
 • 29 Березня 2017
  Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території
 • 31 Березня 2017
  Зміни до Положення "Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені" В травні 2017 року на розгляд сесії Коростенської міської ради буде винесено проект рішення „Про внесення змін до Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради від 28.08.14р.  № 1561 та аналіз регуляторного впливу.
 • 12 Квітня 2017
  Участь України в "Експо-2017"  Участь України в "Експо-2017"
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 15 Травня 2017
  "Родина Fest" 14 травня в місті Коростені відбувся ІІІ яскравий сімейний фестиваль Родина Fest.
 • 19 Травня 2017
  Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі
 • 21 Травня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.  Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період.  Документи, які подаються на конкурс Проект, викладений українською мовою та оформлений у відповідності до вимог Положення. Копію свідоцтва про державну реєстрацію НГО. Копію статуту організації. Копію довідки про внесення НГО до реєстру неприбуткових організацій. Копію звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік. Рекомендаційні листи від інших громадських організацій, державних установ та організацій, що можуть підтвердити попередню діяльність НГО (не більше двох). Інформацію про організацію та її основні здобутки обсягом до 3600 знаків. Опис документів, що подаються на конкурс за підписом керівника органів.  Положення про міській конкурс та форму проекту можна завантажити з міського Інтернет сайту www.korosten.in.ua в розділі «Програми розвитку міста – Конкурс на отримання муніципального гранту для реалізації громадських проектів» або отримати безпосередньо в відділі місцевого економічного розвитку міськвиконкому (каб.37). Сума фінансування проекту з міського бюджету в рамках конкурсу не може перевищувати 5,0 тис.грн.             Останній термін подачі документів: 20 червня  2017 року до 17-00  год.             Результати конкурсу будуть підведені 23 червня  2017 року та опубліковані в місцевих ЗМІ.             Адреса, контактний телефон: м.Коростень, вул.Грушевського, 22  кабінет 37 (відділ місцевого економічного розвитку), телефон/факс 4-10-20, e-mail: liskova@ukr.net    
 • 24 Травня 2017
  «Коростенський вальс» 28 травня о 15.00 год. вперше, за ініціативи міського голови Володимира Москаленка, за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова та за ідеї відділу освіти і Володимира Ніколайчука біля Палацу культури Т.Г.Шевченка відбудеться танцювальний конкурс «Коростенський вальс».
 • 24 Травня 2017
  29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання 29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання
 • 24 Травня 2017
  План заходів до святкування Дня міста Коростеня План заходів до святкування Дня міста Коростеня 27-28 травня 2017 р.
 • 29 Травня 2017
  Житомирське підприємство УТОГ приймає замовлення на пошив спецодягу! Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Українське товариство глухих” (УТОГ) має у своєму складі понад 30 виробничих підприємств швейної, деревообробної та металообробної галузей, які розміщені по всій території України. 
 • 13 Червня 2017
 • 14 Червня 2017
  Міжнародний День йоги В рамках відзначення міжнародного Дня йоги студія йоги і танцю «Bali» запрошує 18 червня з 16 год. в парку культури та відпочинку «Древлянський» на презентацію студії.
 • 20 Червня 2017
 • 22 Червня 2017
  Мітинг з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни 22 червня 2017 року о 10 годині біля меморіалу по вул. І.Франка відбудеться мітинг з нагоди Дня скорботи та вшанування жертв війни.
 • 23 Червня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Встановлення QR-кодів на пам
  25.05.2017
             Коростенським Туристично – інформаційним центром було проведено роботу по встановленню QR – кодів на історичних пам’ятках, які знаходяться на туристичному маршруті міста. З допомогою  QR – кодів туристи зможуть самостійно отримувати більш цікаву та насичену інформацію про історію Коростеня.             В подальшому планується встановлення таких кодів на військовій техніці що розміщена біля Військово – історичного комплексу “Скеля”.
 • Спільна зустріч з волонтерами з питань розвитку туризму
  28.04.2017
       відбулася 27 квітня у конференц-залі виконавчого комітету Коростенської міської ради за сприяння керівництва виконавчого комітету та туристично-інформаційного центру.      Учасниками волонтерської діяльності стали представники учнівської молоді, які виявили бажання супроводжувати гостей Коростеня його цікавими туристичними маршрутами та популяризувати славну історію рідного міста.      Заступник міського голови Дзига Олександр Олексійович наголосив на важливості забезпечення туристичної привабливості міста та урочисто вручив учням посвідчення екскурсоводів.
 • Віртуальна подорож «Мрій! Читай! Мандруй!»
  27.04.2017
  Виставка-подорож очікує на усіх відвідувачів читальної зали центральної міської бібліотеки, що проходить в рамках всеукраїнського проекту «Displey - кросинг 2017» та яка зацікавить своїм різноманіттям інформації. Перший розділ виставки:«Бібліотечні мандри з героями книг» - містить художні книги про подорожі та мандрівки, тобто до уваги читачів пропонується література, що спонукає відвідати інші міста в Україні, інші країни.      Наступний розділ краєзнавчого характеру: «Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах» - відкриває туристичний світ видань про місто Коростень та Коростещину.     Третій розділ має назву «Спогади та враження», в якому зібрані фото, світлини, пам’ятні речі, сувеніри з різних куточків України та світу. Цей розділ вміщує велику кількість путівників по країнах і містах. Вони знайомлять з історією, традиціями і культурою цих місць, розповідають про свята і фестивалі, а також дають поради, як поводити себе в незнайомій країні.     Тож всіх, хто бажає розфарбувати сірі будні яскравими кольорами, хто прагне нових вражень і вибухових почуттів, запрошуємо до читальної зали центральної міської бібліотеки познайомитися з виставкою-інсталяцією «Мрій! Читай! Мандруй!». А книги стануть вірними супутниками в омріяних подорожах.  
 • Конкурс дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона»
  12.04.2017
  З 3 по 6 квітня у місті Житомирі тривав ІІ (очний) тур Х конкурсу дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона».  В конкурсі взяли участь 30 дітей з 11 районів нашої області: Баранівського, Бердичівського, Ємільчинського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Малинського, Овруцького, Олевського, Хорошівського, Чуднівського та міста Житомира.  Учні не тільки виконували практичне завдання очного туру, а й відвідали навчальні заклади обласного центру, що готують фахівців з художніх спеціальностей. В період конкурсу учасники також побували на художніх виставках, в музеях, бібліотеках, театрах.           Серед переможців є і учні образотворчого відділу Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького. Зокрема, лауреатами конкурсу стали: Мойсеєнко Лариса та Шкарапута Вікторія (викладач Аловська Н.Л.) Ярошевець Олена зайняла  почесне ІІ місце (викладач Возняк Л.О.)  
 • Обласний конкурс солістів – інструменталістів
  6.04.2017
  Обласний конкурс солістів – інструменталістів відбувся 31 березня 2017 року в приміщенні Коростенського міського палацу культури ім. Тараса Шевченка. Організаторами  конкурсу були управління культури облдержадміністрації, Житомирський обласний центр народної творчості та відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради.    Учні та викладачі Коростенської міської школи мистецтв ім. А.Білошицького взяли активну участь і здобули найвищі нагороди у різних вікових категоріях та номінаціях. 1 місце – учениця 5 класу скрипки Іллюк Ангеліна, викладач Караулова В.М., концертмейстер Саух Н.В. 1 місце – учениця 5 класу флейти Іллюк Анна, викладач Собченко З.В., концертмейстер Волошина Т.А. 1 місце – учениця 5 класу флейти Кирієнко Поліна, викладач Васянович О.П., концертмейстер Волошина Т.А. 2 місце – викладач відділу духових інструментів Олександра Васянович у складі інструментального ансамблю «ЛІРИКА» 2 місце – учениця 6 класу скрипки Атрощенкова Евеліна, викладач Сорока Т.М., концертмейстер Саух Н.В. 2 місце – учень 3 класу баяна Безсмертний Нікіта, викладач Івасенко Л.І. 3 місце – викладач відділу народних інструментів Олександр Муж у складі творчого колективу «Коростенські музики» 3 місце – учень 3 класу баяна Білецький Артем, викладач Снєгірьова Л.І. 3 місце – учениця 4 класу флейти Дорош Анна, викладач Герасимчук Н.М., концертмейстер Муж С.М. 3 місце – учень 3 класу труби Федорчук Валентин, викладач Чиркін В.М., концертмейстер Лазаренко О.І.    Учні школи мистецтв: Семисильний Максим – 4 клас акордеона, Слобожанюк Микола – 3 клас акордеона, Синьков Сергій – 4 клас акордеона, Макарчук Анна – 3 клас акордеона, Пашинський Данило – 5 клас саксофона, Кирпатенко Анастасія – 4 клас гобоя, Корсун Тимофій – 2 клас труби, були нагороджені дипломами за участь у конкурсі.  
 • Обласний огляд-конкурс сольного виконання
  14.03.2017
  Обласний огляд-конкурс сольного виконання серед учнів закладів мистецтв відбувся   1 березня в місті Житомирі.    Учні Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького також взяли участь в обласному заході, в якому продемонстрували свою творчість на найвищому рівні та здобули ряд важливих відзнак, а саме: відділ струнно-смичкових інструментів: І місце Іллюк Ангеліна 5кл - викладач Караулова В.М. Концертмейстер Саух Н.В. ІІ місце Атрощенкова Евеліна – викладач Сорока Т.М. Концертмейстер Саух Н.В. ІІІ місце Дубінчук Ірина 2 кл. - викладач Караулова В.М. Концертмейстер Саух Н.В. відділ фортепіано: ІІ місце Іванченко Олександра 7кл. – викладач Хомутовська Р.Ю. ІІ місце Сімончук Олександра 8кл. – викладач Марченко С.М. ІІІ місце Мельник Влада 8кл. – викладач Іванченко О.В. Грамота «За твір українського композитора» Іллюк Богдана – викладач Саух Н.В. відділ народних інструментів: ІІ місце Безсмертний Нікіта 3 кл. баян – викладач Івасенко Л.І. ІІІ місце Макарчук Анна 3 кл. ак-н – викладач Снегірьова Л.І. ІІІ місце Синицька Вікторія 2 кл. домра – викладач Миронова В.Ю. відділ духових та ударних інструментів: ІІ місце Недзельстка Аліна 6 кл. кларнет – викладач Герасимчук Н.М. Концертмейстер Муж С.М. ІІ місце Кириєнко Поліна 5 кл.флейта – викладач Пашинська Н.М. Концертмейстер Волошина Т.А. ІІ місце Петренко Владислав 4 кл.ударні – викладач Чиркін А.В. Концертмейстер Іванченко О.В. ІІІ місце Кирпатенко Анастасія 4 кл.гобой – викладач Герасимчук Н.М.Концертмейстер Муж С.М. ІІІ місце Федорчук Валентин 3 кл. труба – викладач Чиркін В.М.Концертмейстер Лазаренко О.І. ІІІ місце Корсун Тімофій 2 кл. туба – викладач Чиркін В.М. Концертмейстер Чиркіна О.В.
 • Вечір-присвята до річниці від дня народження Т. Г. Шевченка
  9.03.2017
  Вечір-присвята до річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбудеться 9 березня о 13.00 у центральній міській бібліотеці. Запрошуємо всіх бажаючих!