ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Запрошуємо відвідати заходи в центральній міській бібліотеці
  16.02.2018
  17 лютого, о 13 годині в приміщенні центральної міської бібліотеки відбудеться звітування про роботу бібліотеки за 2017 рік та літературно-музичний вечір присвячений 80-річчю від дня народження композитора    і поета Міхи Козимиренка.  
 • Поетеса Галина Цепкова отримала чергову високу відзнаку
  12.02.2018
  Цепкова Галина Василівна, відома поетеса, отримала  чергову  високу відзнаку – Грамоту щорічного обласного конкурсу «Краща книга року 2017» за видання «Мої святині». Вітаємо!
 • У Коростенському краєзнавчому музеї відкрилася експозиція, присвячена 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.
  9.02.2018
     У краєзнавчому музеї відкрилася експозиція, присвячена 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.   У буремний період Української революції 1917-1921 років за Коростень, як за центр стратегічного значення, боролись вояки різних національностей і політичних спрямувань. Саме в місті Коростені вперше в історії України було офіційно використано тризуб, який тепер є символом нашої держави.   Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цікаву тематичну експозицію у краєзнавчому музеї (музей працює щодня з 10.00 до 18.00; вихідні: понеділок-вівторок).     
 • Конкурс «Підтримай Вікімандри українською»
  8.02.2018
  Конкурс проводиться громадською організацією «Вікімедія України» протягом  лютого  цього року. Завданням конкурсу є створення вільного ілюстрованого путівника про Україну. До участі у конкурсі запрошуються і коростенці, оскільки є можливість надати до проекту цікаву туристичну інформацію про наше місто. Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: http://uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською»       З пропозиціями та запитаннями можна звертатися       до відділу культури і туризму виконавчого комітету       kulturakorosten@rada-kor.gov.ua; тел.(04142) 9-64-95;9-65-06  
 • Запрошуємо на краєзнавчий захід, присвячений 100-річчю затвердження Тризуба державним гербом УНР
  8.02.2018
  Краєзнавчий хроноскоп, присвячений 100-річчю затвердження Тризуба державним гербом УНР відбудеться      9 лютого, о 14.00 в приміщенні центральної міської бібліотеки. Також, відбудеться презентація книги Геннадія Махоріна "Українська національна революція 1917-22 рр. та її перебіг на Житомирщині".
 • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
  2.02.2018
  26 січня відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.  Захід проводиться за сприяння управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації. У ІІІ-му етапі конкурсу було представлено понад 60 творчих робіт, зокрема Андрушівської, Баранівської, Малинської шкіл мистецтв, Бердичівської та Коростишівської художніх шкіл, школи мистецтв м. Новограда-Волинського, Житомирської музичної школи №1 ім.Б.Лятошинського та Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького. В номінації «образотворче мистецтво» учениці нашої школи отримали грамоти «за творчу перспективу»: - «Думи мої думи» Петренко Юлія, викладач – Аловська Н.Л.; - «Ой ти рідна моя сторононька» Самохвалова Олександра, викладач Костюченко М.М.
 • Підсумкова нарада працівників бібліотек «Якісні зміни в бібліотеках централізованої бібліотечної системи для забезпечення сталого розвитку міста»
  2.02.2018
   1 лютого, в приміщенні Центральної бібліотеки відбулася підсумкова нарада працівників бібліотек у формі бібліотечно-інноваційного ревю. На нараді були присутні заступник міського голови О.Дзига, начальник відділу культури і туризму Л.Беркович, директор МПК ім.Т.Г.Шевченка В.Желєзко, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» І.Шишук.    На заході було розглянуто ряд тематичних питань: «Розумні інвестиції. Соціально-економічна цінність бібліотек» (Боцман Г.І., директор ЦБС ); «Нові бібліотечні послуги у світлі інноваційної діяльності бібліотек ЦБС» (Примак Г.М., методист І-ІЦ ЦБС); «Видавнича діяльність бібліотек ЦБС як інноваційний бібліотечно- інформаційний продукт» (Примаченко Т.А., бібліограф ЦБС); «Використання мультимедійних технологій в практиці масової роботи бібліотек ЦБС» (Пославська М.Б., завідуюча відділом обслуговування ЦБ); «Бібліотечні сайт, блог як інструмент реклами бібліотеки, читання та книги у віртуальному просторі» (Коржук С.М., провідний методист ЦБС).   Доповідачі конкретизували роботу інноваційно-інформаційних центрів (І-ІЦ), що діють у бібліотеках міста з 2010 року. Всі виступи були доповнені тематичними презентаціями, а також для присутніх була підготовлена викладка видавничої продукції, яку підготували спеціалісти  бібліотечних закладів власними зусиллями.   Було вкотре з’ясовано, що застосування новітніх інноваційних технологій в діяльності бібліотек дозволяє отримати нові інструменти для організації, управління інформацією та надання до неї доступу, стимулювати подальший розвиток бібліотечної професії, створити якісно нову комунікацію з користувачами.