ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/shema-ekonomiko-planuvalnogo-zonuvannya-m-korosten/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
День міста. Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з основ наук, ІІ етапу конкурсу-захисту робіт малої академії наук, конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, спортивних змагань
29.05.2017

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з основ наук, ІІ етапу конкурсу-захисту робіт малої академії наук, конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, спортивних змагань

Багатоборці:

Тетяна Саух, 9 кл., міська гімназія – ІІ м. з укр. м. та літ., ІІ м. з історії, ІІ м. з фізики (9 балів, рейтинг – 1).

Софія Савчук, 8 кл., НВК №12 – І м. з укр. м. та літ., ІІ м. з хімії (8 балів, рейтинг – 2).

Анатолій Сервинський, 11 кл., міська гімназія №7 – ІІІ м. з історії, ІІ м. з географії, ІІ м. з екології ( 7 балів, рейтинг – 3).

Наталія Семененко, 8 кл., міська гімназія – І м. з укр. м. та літ., ІІІ м. з історії (6 балів, рейтинг – 4).

Софія Волкодав, 11 кл., міський ліцей – ІІ м. з біології, ІІ м. з екології (6 балів, рейтинг – 4).

Ольга Зіневич, 11 кл., ЗОШ №2 – І м. з англ. мови, ІІІ м. з нім. мови (6 балів, рей- тинг – 4).

Дмитро Ларін, 10 кл., ЗОШ №9 – ІІІ м. з інформатики, ІІ м. з ІКТ, ІІІ м. з астрономії (5 балів, рейтинг – 5).

Анна Шолупата, 9 кл., колегіум – ІІІ м. з історії, ІІ м. з економіки (4 бали, рейтинг – 6).

Віктор Кривицький, 10 кл., міська гімназія №7 – ІІ м. з фізики, ІІІ м. з економіки (4 бали, рейтинг – 6).

 Марія Дубницька, 10 кл., ліцей – ІІІ м. з правознавства, ІІ м. з екології (4 бали, рейтинг – 6).

Марина Янчук, 10 кл., ЗОШ №11 – ІІІ м. з укр. м. та літ., ІІІ м. з рос. мови та літ. (2 бали, рейтинг – 8).

Марія Радченко, 10 кл., ЗОШ №1 – ІІІ м. з історії, ІІІ м. з нім. м. (2 бали, рейтинг – 8).

Олексій Кучкін, 11 кл., колегіум – ІІІ м. з інформатики, ІІІ м. з ІКТ (2 бали, рей- тинг – 8).

Дарина Кучинська, 10 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з англ. мови, ІІІ м. з обслуговуючої праці (2 бали, рейтинг – 8).

Єлизавета Онищенко, 10 кл., НВК №12 – ІІІ м. з англ. мови, ІІІ м. МАН відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (2 бали, рейтинг – 8).

Антон Продащук, 10 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з біології, ІІІ м. з МАН відділення хімії та біології (2 бали, рейтинг – 8).

Ярославна Біляченко, 7 кл., ЗОШ №5 – ІІІ м. з математики.

Юрій Сєдін, 9 кл., гімназія – ІІІ м. з ма- тематики.

Віталій Пригоцький, 11 кл., ЗОШ №8 – ІІІ м. з економіки.

 Ольга Башинська, 8 кл., ліцей – ІІІ м. з біології.

Єлизавета Ткачук, 10 кл., ЗОШ №9 – ІІІ м. з біології.

Тамара Садова, 9 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з інформатики.

Олексій Когут, 10 кл., НВК №12 – ІІІ м. з інформатики.

Олександр Опанасюк, 11 кл., гімназія – ІІІ м. з інформатики.

Андрій Саповський, 9 кл., ліцей – ІІІ м. з правознавства.

Олексій Васянович, 9 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з технічної праці.

Марина Прокопенко, 11 кл., ЗОШ №9 – ІІІ м. з ІКТ.

 Олексій Барановський, 11 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з астрономії.

Сніжана Абрамович, 9 кл., колегіум – ІІІ м. з нім. мови.

Анна Бондарчук, 10 кл., ЗОШ №2 – ІІІ м. з нім. мови.

Уляна Петренко, 10 кл., ЗОШ №3 – ІІІ м. з української мови.

Віталіна Волківська, 9 кл., ЗОШ №5 – ІІІ м. МАН відділення наук про Землю.

Дарина Хоміна, 10 кл., гімназія – ІІІ м. МАН відділення філософії та суспільствознавства.

І місця (балів – 5, рейтинг – 5):

Олександр Кузьменко, 8 кл., колегіум – І м. з географії.

В’ячеслав Іваненко, 11 кл., ЗОШ №1 – І м. з правознавства.

Марія Мазуренко, 10 кл., гімназія – І м. з російської мови та літератури.

ІІ місця (балів – 3, рейтинг – 7):

Олександр Снігур, 10 кл., гімназія – ІІ м. з історії.

Валерія Камінська, 9 кл., гімназія – ІІ м. з фран. мови.

Нікіта Каневський, 11 кл., гімназія – ІІ м. з фран. мови.

Іван Вдовиченко, 10 кл., гімназія – ІІ м. з математики.

Дар’я Войтюк, 11 кл., гімназія – ІІ м. з англ. мови.

Микола Дідківський, 11 кл., гімназія №7 – ІІ м. з технічної праці.

Софія Супруненко, 8 кл., гімназія – ІІ м. з мовно-літературного конкурсу ім. П. Яцика.

ІІ місця (балів – 1, рейтинг – 9):

Єгор Гуня, 8 кл., ЗОШ №9 – ІІІ м. з іс- торії.

Дарина Кожухар, 9 кл, ліцей – ІІІ м. з географії.

 Роман Алексін, 10 кл., гімназія №7 – ІІІ м. з географії.

Дмитро Краєвський, 10 кл., гімназія – ІІІ м. з фран. мови.

Богдан Буслаєв, 11 кл., гімназія – ІІІ м. з фран. мови.

Призери спортивних конкурсів:

Роман Власюк – неодноразовий призер чемпіонатів області з волейболу, чемпіон області серед юнаків 2000-2001 р. н.

Дарина Стужук – чемпіонка області в 2-вікових категоріях з волейболу, срібна призерка Полонійських ігор (Польща), учасниця чемпіонату України серед дівчат 2002 р.н.

Рафаїл Хрісостоміді – неодноразовий чемпіон області з баскетболу, переможець Всеукраїнських турнірів, гравець БК «Коростень».

Павло Хоменко – неодноразовий призер чемпіонатів області з легкої атлетики, чемпіон області з бігу на 400 м та 800 м, переможець Полонійських ігор (Польща), срібний призер чемпіонату України з естафетного бігу.

Тарас Шевцов – неодноразовий призер чемпіонатів області з футболу, срібний призер обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч», переможець всеукраїнських турнірів.

Андрій Вигівський – переможець чемпіонатів області з футболу, обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч», учасник чемпіонату України (перша ліга U15).

Діана Корнійчук – срібна призерка обласних змагань з футболу, член збірної команди Житомирської області, учасниця чемпіонату України (U13), де визнана кращим нападником.