ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Допомога гуртожитку для сиріт
1.06.2017

Вже близько року в м. Коростені функціонує гуртожиток для сиріт –  заклад, метою діяльності якого є створення умов для соціальної адаптації осіб, що в ньому проживають, та їх підготовка до самостійного життя, допомога у набутті навичок самостійного життя у громаді, формування відповідальності дорослої людини, підготовка до виконання відповідних соціальних функцій у суспільстві.

30 травня Коростенський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передав гуртожитку гуманітарну допомогу посудом та приладдям для кухні. Це стало можливим завдяки  благодійній організації  «Вітер надії і любові» при підтримці шведської місії «Вінден».

Мешканці гуртожитку радо зустріли допомогу, адже отримали такі необхідні речі. Дівчата висловили щиру подяку Коростенському міському центру для сім`ї, дітей та молоді, благодійній організації  «Вітер надії і любові», шведській місії «Вінден».