ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Опитування щодо перейменування вулиць
24.06.2016

   

№ з/п

Назви вулиць та провулків м. Коростеня

Варіант виконавчого комітету Коростенської міської ради

Варіант ОДА

 

Д. Бідного

Тиха

Історична

 

Боженка

Кремнева

Огієнка

 

Будьонного

Гайдамацька

О. Теліги

 

Ватутіна

Малуші

Стельмаха

 

Войкова

Героїв Чорнобиля

Волонтерів

 

Воровського

І. Огієнка

Р. Шухевича

 

Ворошилова

Д. Вишневецького (Байди)

М. Вовчок

 

Галана

інж. Кудреватого

 

 

Дзержинського

Георгіївська

кн. Володимира

  1.  

Енгельса

П. Орлика

В. Чорновола

  1.  

Жовтнева

Пашинська

С. Кемського

  1.  

Жукова

Добрині Нікітіча

Героїв Крут

  1.  

Калініна

 

І. Мазепи

  1.  

Кірова

Ковельська

Т. Шевченка

  1.  

Комсомольська

Молодіжна

С. Романчука

  1.  

Котовського

Володимирівська

Г. Сковороди

  1.  

Красіна

Телевізійна

Героїв Чорнобиля

  1.  

Крупської

Сергія Іванова

Музейна

  1.  

С. Лазо

Дружби

Січових Стрільців

  1.  

К. Лібкнехта

св. Миколаївська

І. Котляревського

  1.  

Р. Люксембург

П. Дорошенка

С. Крушельницької

  1.  

Мануїльського

 

Д. Галицького

  1.  

Маяковського

Соборна

 

  1.  

П. Морозова

Козубовського

К. Мала

  1.  

К. Маркса

Д. Галицького

С. Бандери

  1.  

Островського

 

Пашинська

  1.  

Пархоменка

Воздвиженська

В. Мономаха

 

Радянська

С. Кемського

Торгова

 

Свердлова

П. Білозерова

Я. Мудрого

 

Семашко

Цілителя Пантелеймона

Олекси Тихого

 

Тельмана

Віри, Надії, Любові

Є. Патона

 

Табукашвілі

кн. Мала

Героїв Небесної сотні

 

Фадеєва

Січова

П. Орлика

 

Фрунзе

Покровська

Кульчицького

 

Чапаєва

Хлібна

Гайдамацька

 

Червоних партизан

Укр. Партизан

Добровольчих Батальйонів

  1.  

Червоноармійська

І. Богуна

Промислова

  1.  

Щорса

Козацька

Петлюри