ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/shema-ekonomiko-planuvalnogo-zonuvannya-m-korosten/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці ІХ Міжнародного фестивалю дерунів
12.09.2017

Переможці

ІХ  Міжнародного фестивалю дерунів

 

«Дивовижна самобутність»  (Презентація  дерунів та облаштованого місця):

серед підприємств, установ, громадських організацій

ІІІ місце – Коростенський лісгосп

ІІ місце  - Геріатричний пансіонат для людей похилого віку Житомирської обласної ради

І місце- Центр розвитку дитини № 17

 

«Дивовижна самобутність»(серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів):

ІІІ місце – «Чайна» (м.Малин)

ІІ місце – ресторан «Панська хата» (м.Овруч)

І місце- Бургер-бар (м.Коростень)

 

 «Дивовижна самобутність» (серед приватних осіб):

ІІІ місце - ПП Білозорова Наталія Миколаївна (м.Коростень)

ІІ місце - ПП Кучер Наталія Олександрівна (м.Житомир)

І місце – ПП Поліщук Ірина Іванівна (м.Коростень)

 

«Дивовижна самобутність» (серед гостей фестивалю):  

- Михайлівська сільська рада

- Холосненська сільська рада

- Кожухівська сільська рада

- Новаківська сільська рада

- Ушомирська ОТГ

 

 «Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни):

серед підприємств, установ, громадських організацій

ІІІ місце - Центр позашкільної освіти

ІІ місце – ДНЗ № 19

І місце - ДНЗ № 1

«Зірка дерунярського мистецтва» (серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів)

ІІІ місце – кафе «Парадіз» (м.Коростень)

ІІ місце - кафе «Новинка» (м.Коростень)

І місце - Львівське кафе (патент №9)

 

«Зірка дерунярського мистецтва» (серед приватних осіб):

ІІІ місце – ПП Круг Іван Андрійович 

ІІ місце – ПП Романенко Катерина Сергіївна

І місце – ПП Налапко Марина Василівна

«Найдешевші деруни»  серед підприємств, установ, громадських організацій

-  ПрАТ «Датагруп»

«Найдешевші деруни» (серед закладів громадського харчування, кафе, барів, ресторанів)

-  КВТП «Коростеньхарч»

«Найдешевші деруни» (серед приватних осіб)      

- ПП Колесник Людмила Михайлівна

«Кращий дерунярський ласун»:

ІІІ місце - Кравець Микола (с.Михайлівка)

ІІ місце – Філінська Олена (м.Житомир)

І місце – Ходаківський Володимир (м.Коростень)

 «Найбільший, найоринальніший овоч, фрукт, що виріс на Коростенщині »:

ІІІ місце – КП Теплозабезпечення  (соняшник, довжина кола 1 м. 08 см.) 

ІІ місце - Грищенко Роман Олександрович (картопля вагою 1 кг. 200 гр.) 

І місце – Коростенська ЦМЛ (кабачок –змія довжиною 1 м. 27 см.)

 

 «В древлянській столиці квітнуть вишиванки». 

Категорія: Жіночий національний костюм :

ІІІ місце – Ходаківська Валентина Пилипівна

ІІ місце – Коваль Оксана Василівна

 І місце – Степанчук Валентина Анатоліївна з доньками Дар’єю та Соломією

Категорія: Чоловічий національний костюм :

ІІІ місце – Михайлов Олексій Юрійович

ІІ місце - Іскоростенський Віктор Павлович

І місце – Ходаківський Володимир Володимирович

 

Категорія: Дитячий національний костюм :

ІІІ місце – Столярчук Олександр Володимирович (6 років)

ІІ місце – Вигівський Радослав Юрійович (1рік)

І місце – Гаєвський Єва Дмитрівна (10 років)

 

 «Коса-дівоча краса» визнано:

ІІІ місце – Старовойт Дар’я (95 см.)

ІІ місце  - Вигівська Христина (105 см.)

І місце - Козиренко Яна (105 см.) 

Приз за найоригінальнішу зачіску отримує – Письменюк Злата (5 років)

  

«Краща пісня, історія, девіз, вислів про деруни»

ІІІ місце - Краснікова Валентина Петрівна (вірш «Дерунчик-дерунець»)

ІІ місце  - Козаченко Катерина Михайлівна (за пісні «День деруна», «Горе-деруни»)

І місце -  Грищенко Леся Леонідівна за вірші та коломийки про деруни

 

Результати Дерунярської лотереї (розіграш по порядковому номеру патента):

- патент № 53

- патент № 50

- патент № 17

- патент № 24

- патент № 10

- патент № 13

- патент № 27

- патент № 47

- патент № 29

- патент № 11

- патент № 31

- патент № 32

- патент № 37