ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці VІІІ Міжнародного Фестивалю дерунів
12.09.2016

     Переможцями змагання з міні-футболу серед учнів 3-4 класів загальноосвітніх шкіл міста на «Кубок Деруна» стали:

 ІІІ місце – навчально-виховний комплекс № 12;

                - команда загальноосвітньої школи № 3;

ІІ місце – команда загальноосвітньої школи № 1;

І місце – команда міського колегіуму.

Кращим гравцем турніру визнано Васяновича Тараса (міський колегіум).

Кращим воротарем турніру визнано  Стасюка Олексія (міський колегіум).

Кращим бомбардиром став  Рафальський Ренат (НВК № 12).


В конкурсі «Дивовижна самобутність» (презентація дерунів та облаштованого місця) серед закладів громадського харчування, приватних господарствперемогу здобули:

ІІІ місце - Мусійчук Наталія;

ІІ місце - ресторан «Панська хата» м.Овруч;

І місце - ресторан-музей «Колиба».


«Дивовижна самобутність»  серед гостей фестивалю  перемогли:

ІІІ місце - Житомирська обласна спілка афганців та миротворців (Коробцов С.В.);

ІІ місце – Васьківська сільська рада;

І місцеСтремигородська сільська рада.


«Дивовижна самобутність»серед комунальних підприємств, бюджетних установ, громадських організацій перемогу здобули:

ІІІ місце – Товариство Червоного Хреста;

ІІ місце  - загальноосвітня школа № 2;

І місце  - дитячий навчальний заклад № 3.


 «Дивовижна самобутність»серед закладів освіти перемогли:

ІІІ місце - дитячий навчальний заклад № 20;

ІІ місце - загальноосвітня школа № 9;

І місце - міська гімназія. 

 

«Дивовижна самобутність» серед комунальних закладів:

ІІІ місце – ДП «Коростеньліфт»;

ІІ місце  - КВЖРЕП № 1;

І місце  - КВЖРЕП № 4.


В конкурсі «Зірка дерунярського мистецтва»  (найсмачніші деруни) серед закладів громадського харчування, приватних господарств перемогли:

ІІІ місце – бар-ресторан «Новинка»;

ІІ місце – ресторан-магазин «М’ясо»;

І місце  - кафе-бар «Древлянська Броварня».

 

«Зірка дерунярського мистецтва» серед гостей фестивалю:

ІІІ місце – Меленівська сільська рада;

ІІ місце – Козацька кухня зі Львова (Магюга Ігор);

І місце – Михайлівська сільська рада.

 

«Зірка дерунярського мистецтва» серед комунальних підприємств, бюджетних установ, громадських організацій:

ІІІ місце - Громадська організація «Жіноча рада»;

ІІ місце – навчально-виховний комплекс № 12;

І місце  - загальноосвітня школа № 1.

 

«Зірка дерунярського мистецтва»серед закладів освіти:

ІІІ місце – Центр позашкільної освіти;

ІІ місце - міська гімназія № 7;

І місце - загальноосвітня школа № 8.


«Зірка дерунярського мистецтва» серед комунальних закладів:

ІІІ місце – управління соціального захисту населення;

ІІ місце - центр соціальних служб для дітей та молоді;

І місце - КВЖРЕП № 1.


В конкурсі «Найдешевші деруни» переможні місця посіли:

ІІІ місце – Чоповицька селищна рада;

ІІ місце - Гунько Тамара Іванівна;

І місце - Заболотна Міляна (Сумська обл.).

 

В конкурсі «Найбільший, найоригінальніший овоч, фрукт, що виріс на Коростенщині» перемогу здобули:

ІІІ місце – ресторан «Шато» (за декоративний огірок довжиною 1,2 м);

ІІ місце - Красноголова Інна (с.Сингаї) (за гарбуз діаметром 1,8 м);

І місце  - загальноосвітня школа № 8 (за буряк вагою 4,8 кг та огірок-змію).

 

Переможцями конкурсу «В древлянській столиці квітнуть вишиванки» стали:

- жіночий національний костюм:

ІІІ місце – Дзиґа Валентина;

ІІ місце – династія Пашинських;

І місце – учасники Арт-вітальні «Зорепад» (м. Овруч).  

 

- чоловічий національний костюм :

ІІІ місце – Васянович Микола (м. Коростень);

ІІ місце – учасники гурту «Уікенд» Коростенського РБК;

І місце  - Велєв Володимир (м. Одеса).

 

- дитячий національний костюм :

ІІІ місце – Сидорчук Уляна (м. Коростень);

ІІ місце – Гуцелюк Ліза (м. Коростень);

І місце - Вигівський Родослав (4 місяці, м. Коростень).

 

В конкурсі «Коса-дівоча краса» переможцями стали:

ІІІ місце – Вигівська Христина ( 7 років) – коса довжиною 96 см;

ІІ місцеШараєва Світлана (27 років) – коса довжиною117 см;

І місцеВдович Ірина (9 років) – коса довжиною119 см.

Приз за найоригінальнішу зачіску отримує – Матвієнко Марія (7 років).

 

Конкурс «Кращий девіз, вислів про деруни та Фестиваль», переможцями стали:

ІІІ місце - Надія Косяк (м. Кривий Ріг) за вірш «Коростенські деруни»;

ІІ місце -  автор слів пісні «Дерун» Анатолій Каленський (м. Коростень),

                - автор музики пісні «Дерун» – Микола Вознюк (м. Коростень);

І місце  - Леся Грищенко (м. Коростень) за вірші, слова пісні про деруни.


Переможцями конкурсу «Найбільший дерунярський ласун» стали:

ІІІ місце – Бородій Людмила Віталіївна (Хмельницька обл.) –  «погладшала» на 1,5 кг;

ІІ місце - Волошин Олександр Васильович (м. Буча Київської обл.) – на 3,5 кг;

І місцеГоренков Юрій Вікторович (м. Коростень) –  на 4 кг.