ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/shema-ekonomiko-planuvalnogo-zonuvannya-m-korosten/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Питання, що найбільше турбують громадян щодо декларування доходів
20.04.2017

  Коростенська ОДПІ пропонуємо вашій увазі найактуальніші питання, що надходять від платників під час проведення кампанії декларування  2017 року.

Питання 1: Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік, якщо у 2016 році  ним отримано у спадщину земельну ділянку від діда?  

Відповідь: Відповідно до пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) членами сім’ї першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення.

Одже, платником податків відповідно до норм Кодексу отримано доходи у вигляді майна, що успадковується спадкоємцем, який не є членом сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення та які підлягають декларуванню з відповідним оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб  за ставкою 5 відс. (п. 167.2 ст. 167 Кодексу) і військовим збором – 1,5 відсотків.

Останній день подання декларації за 2016 рік – 3 травня 2017 року.

Питання 2: Які ставки податку на доходи фізичних осіб застосовуються до доходів, отриманих у 2016 році?

Відповідь: До доходів, отриманих у 2016 році застосовуються ставки:

-18 відсотків бази оподаткування  щодо:  доходів, нарахованих  виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у п. 167.2 - 167.5 ст. 167 Кодексу, у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; перевищення суми пенсії (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону), щомісячного довічного грошового утримання, визначеної у п.п. 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 Кодексу, які отримуються платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом; пасивних доходів, у тому числі нарахованих у вигляді дивідендів по акціях та/або інвестиційних сертифікатах, що виплачуються інститутами спільного інвестування (крім зазначених у п.п. 167.5.2 п. 167 ст. 167 Кодексу);

- 5 відсотків бази оподаткування у випадках, прямо визначених розділом IV Кодексу;

- 0 відсотків бази оподаткування у випадках, прямо визначених розділом IV Кодексу. 

При декларуванні доходів за результатами 2016 року платникам податків слід враховувати, що розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, становить 1378 гривень.

                 Сектор організації роботи Коростенської ОДПІ