ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Тренінг для дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу
3.11.2017

2 листопада 2017 року працівниками Коростенського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, було проведено І-й модуль  навчання програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді з вихованцями будинків сімейного типу віком 14-16 років. Семінар складається з 4-х модулів, а саме:  «Права та обов`язки», «Основи толерантності», «Побудова позитивної життєвої перспективи», «Лідерство та активна життєва позиція».

 «Права людини та дитини», «Як захистити свої права», «Негативні соціальні явища та їх подолання» - саме ці питання обговорювалися на тренінгу. Дітям пропонувалась робота в групах та зошитах, складання пазлів, розгадування кросворду. Учасники були активні, відповідали на питання, висловлювали свої думки, ділилися досвідом з власного життя.

На захід було запрошено працівника з центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієнко Оксану. Оксана Василівна підняла важливу тему як кібербуллінг.

Всі залишились задоволеними та готовими до нових зустрічей.