ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
До уваги мешканців м. Коростеня! Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шатрищанська, 71-Б в м. Коростені»
10.10.2017

До уваги мешканців м. Коростеня!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по            вул. Шатрищанська, 71-Б в м. Коростені»

         Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ознайомлення громадськості з проектом «Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Шатрищанська, 71-Б в м. Коростені», виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

          Підставою для розроблення проекту є рішення  від 04 квітня  2017 року №152 «Про надання дозволу на розробку детального плану території по  вул. Шатрищанська, 71-Б в м. Коростені».

З основними техніко-економічними показниками, зокрема графічними матеріалами, що відображають зміст містобудівної документації можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. №62,  тел. 4-22-17.

Пропозиції та зауваження просимо надавати до відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. №62,  тел. 4-22-17., електронна поштова скринька: arh.kor@ukr.net.