ОГОЛОШЕННЯ
 • 4 Червня 2014
  Коростень готується приймати біженців зі Сходу України      Виконавчий комітет Коростенської міської ради звертається до небайдужих коростенців, які мають бажання безкоштовно поселити у своїх помешканнях біженців зі Сходу України!
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 24 Червня 2014
  Оголошено збір допомоги для мобілізованих військових та переселенців зі Сходу України Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє офіційні пункти збору допомоги:
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 29 Жовтня 2014
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради  
 • 3 Листопада 2014
  Теплий кредит «Теплий кредит від Ощадного банку – надійний захист вашого будинку у найсуворішу зиму!» Урядова програма відшкодування частини суми кредиту отриманого на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу). ОБСЯГ ВІДШКОДУВАННЯ ЧАСТИНИ СУМИ КРЕДИТУ НА ПРИДБАННЯ КОТЛА – 20 % суми кредиту (але не більше 5 тис. грн.)
 • 5 Листопада 2014
  Стажування при МЗС Німеччини Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування з 20 квітня до 9 травня 2015 року в рамках програми «High Level Experts Programme» (HLEP). У рамках програми HELP молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату та дослідити інститут міжнародних відносин. Учасники отримають загальну суму на транспортні витрати, добові гроші, безкоштовне помешкання в м. Берліні та страхування на період перебування в Німеччині.
 • 6 Листопада 2014
  ЄБРР пропонує підтримку малому і середньому бізнесу в Житомирській області Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні, в рамках якої підприємства  мають можливість отримати фінансову допомогу на безповоротній основі. Група підтримки малого бізнесу (ГПМБ) ЄБРР допомагає підприємствам покращити результати діяльності і підвищити свою конкурентоздатність шляхом залучення місцевих консультантів до вирішення конкретних бізнес-завдань підприємства (Програма ділових консультаційних послуг - BAS), а саме маркетинг, стратегія, організація та операційна діяльність, інформаційно-комунікаційні технології, інженерно-технічні рішення, управління якістю, енерго- та ресурсоефективність, а також управління охороною навколишнього середовища.
 • 7 Листопада 2014
  Бізнес-тренінг для жінок в Житомирі Ти - відповідальна і прагнеш розпочати власну справу, але не вистачає базових знань? Вже займаєшся підприємництвом і хочеш розвивати його далі? Потребуєш фахових порад, підказок і структурованої інформації, але не знаєш у кого запитати?
 • 17 Листопада 2014
  18.12.14р. – тридцять восьма сесія Коростенської міської ради VІ скликання8 Пленарне засідання 38 сесії відбудеться 18 грудня 2014 року о 10-й годині в залі засідань міської ради. 
 • 27 Листопада 2014
  Увага! Громадське обговорення 2 грудня о 17 год. на території ПАТ «Коростенський завод «Янтар» (вул.. Житомирська,2) відбудуться громадські обговорення екологічної складової в рамках роботи підприємства.
 • 12 Грудня 2014
  Запрошуємо на відкриття пам’ятника винахіднику велосипеда Запрошуємо Вас на відкриття пам’ятника винахіднику велосипеда – найбільш мирному винаходу за всю історію людства, яке відбудеться 18 грудня о 14 год. на території міської гімназії.
 • 12 Грудня 2014
  Прийом Народного депутата України Арешонкова В.Ю. 15 грудня 2014 р. о 12 год. в конференц-залі (каб. № 13) виконавчого комітету Коростенської міської ради відбудеться прийом Народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича.
 • 16 Грудня 2014
  Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади" Губа В.Г.  На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» виконавчий комітет Коростенської мыської ради  інформує про те, що 16 грудня  2014 року розпочато перевірку стосовно Губи В.Г.
 • 19 Грудня 2014
  День відкритих дверей 20 грудня 2014 року з 09:00 до 18:00 години  в приміщенні  Коростенському РС  УДМС  України в Житомирській області,   за адресою м.Коростень вул.Грушевського, 5 відбудеться «День відкритих дверей»
 • 22 Грудня 2014
  Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади" Вигівської О.А.  На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» виконавчий комітет Коростенської мыської ради  інформує про те, що 22 грудня  2014 року розпочато перевірку стосовно Вигівської  О.А.
 • 22 Грудня 2014
  Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади" Михайлець К.І.  На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» виконавчий комітет Коростенської мыської ради  інформує про те, що 22 грудня  2014 року розпочато перевірку стосовно Михайлець К.І.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

/investment-korosten/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://www.korostenmedia.com/online.html

http://www.korosten.in.ua/sotsialniy-rozvitok/bezpeka-zhittyediyalnosti/ukrittya-naselenya-u-shovishchah-tsivilnogo-zahistu/
Анонс подій

/index.php?page=695

 http://osvita-kor.at.ua/

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
«Свято дружби і доброти»
30.11.2010

26 листопада у Коростенській міській гімназії пройшло свято прийому учнів до дитячої громадської організації «Дивокрай» під назвою «Свято дружби і доброти». Діти повторили правила ввічливого тону, взяли участь у конкурсах, співали разом на карооке.