ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Управління з надзвичайних ситуацій
 • Моніторинг станом на 18 жовтня 2017 року.
  18.10.2017
  М О Н І Т О Р И Н Г  гама-випромінювання на території міста, рівень і температура води в річці Уж станом на 18 жовтня  2017 року.
 • Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення стихійного лиха.
  18.10.2017
  Обережно – повінь та підтоплення Факторами небезпеки повеней та паводків є руйнування будинків та будівель, мостів, розмив залізничних та автомобільних шляхів, аварій на інженерних мережах, знищення посівів. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали. Щоб уникнути перелічених надзвичайних ситуацій або мобілізуватися у разі її виникнення корисною буде наступна інформація.
 • Небезпека навколо нас.
  18.10.2017
  Туман – це природне явище, що спостерігається досить часто. Його поява найбільш ймовірна восени, взимку, на початку весни. Найчастіше туман утворюється в низовинах, куди стікає холодне, щільне повітря, а природні перешкоди заважають його розсіюванню вітром.  Особливо сильний туман утворюється в холодну пору року при тривалому переохолодженні ґрунту, великій вологості. 
 • Метеорологічний бюлетень погоди по Житомирській області з 18 жовтня по 22 жовтня 2017 року.
  17.10.2017
  18 жовтня Мінлива хмарність. Без опадів. Вночі місцями по області туман, видимість 200-500м. Вітер південно-західний, 5-10 м/сек. Температура повітря по області: - вночі  7-120     тепла; - вдень 17-220   тепла
 • Виникнення надзвичайних подій (ситуацій) на системах теплопостачання.
  17.10.2017
  З настанням холодів загострюється проблема правильної поведінки людини при порушенні роботи систем теплопостачання житлових приміщень і виникненні внаслідок цього надзвичайних подій (ситуацій) або передумов до них.
 • Запобігти та протидіяти тероризму.
  13.10.2017
  Загроза терористичних атак є актуальною для нашого сьогодення. Найбільш вірогідними цілями терористичних атак є місця масового перебування людей та об'єкти підвищеної небезпеки, які внаслідок підриву призводить до значної кількості людських жертв і можуть створити додаткову загрозу населенню та територіям, внаслідок викиду у навколишнє природне середовище небезпечних речовин (хімічних, біологічних, радіоактивних). 
 • Метеорологічний бюлетень погоди по Житомирській області з 11 жовтня по 15 жовтня 2017 року.
  11.10.2017
  11 жовтня Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень дощ, місцями по області сильний дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/сек. Температура повітря по області: - вночі  2-70       тепла; - вдень 10-150   тепла.