ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Управління житлово-комунального господарства

Управління житлово-комунального господарства

виконкому Коростенської міської ради

                                                                                                

Адреса:  11512, Житомирська область,

м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб.65

Тел.: 9-63-68

Начальник управління:  Мартинюк Валерій Михайлович

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про управління житлово-комунального господарства

виконкому Коростенської міської ради

 

 1. Загальні положення

                                                                                                                     

1. Загальні положення

1.1. Управління  житлово-комунального господарства (далі  -  управління) відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” утворюється і ліквідується міською радою в межах затвердженої структури  та чисельності апарату її виконавчих органів.

1.2.Управління є структурним підрозділом  виконавчого комітету Коростенської міської  ради. У своїй діяльності управління підпорядковується виконавчому комітету, міському голові, заступникам міського голови відповідно до функціональних повноважень.

1.3.У своїй діяльності управління керується Конституцією і законами  України,  актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями міської ради  та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також  Положенням про управління.

1.4. Повна назва: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Скорочена назва: УПРАВЛІННЯ ЖКГ МІСЬКВИКОНКОМУ

1.5. Адреса: 11500, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ, М.КОРОСТЕНЬ, ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО, БУД.22.

1.6. Засновник: КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА, 11500,ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ, М. КОРОСТЕНЬ, ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО, БУД. 22 (Ідентифікаційний код 13576977).

 

2. Основні  завдання  та  функції  управління 

2.1. Забезпечення на території міста реалізації державної політики у сфері житлово-комунального  господарства міста, насамперед щодо організації і виконання заходів з його реформування.

2.2. Аналіз стану житлово-комунального господарства міста та підготовка пропозицій до проектів міського бюджету щодо фінансування програм розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою міста, інженерного захисту територій.

2.3. Забезпечення в межах своїх повноважень додержання вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства.

2.4. Організація виконання державних та регіональних програм, розроблення і реалізація міських програм розвитку житлово-комунального господарства, подання пропозицій до проектів регіональних та міських програм соціально-економічного розвитку міста щодо поліпшення комунального обслуговування населення та благоустрою міста, охорони навколишнього природного середовища, енергозбереження, стану безпеки, умов праці та виробничого середовища.

2.5. Виконання функцій управління у сфері житлово-комунального господарства міста, здійснення контролю за діяльністю комунальних підприємств житлово-комунального господарства, визначених Додатком 1, який є невід’ємною частиною Положення, координація діяльності підприємств сфери житлово-комунального господарства інших форм власності.

2.6. Вирішення питань організації обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, організаційно-методичного забезпечення діяльності  підприємств.

2.7. Здійснення  контролю  за  додержанням  правил  комунального  обслуговування  та  благоустрою міста.

2.8. Облік та розподіл житлового фонду відповідно до чинного законодавства, здійснення контролю за станом квартирного обліку та додержанням житлового законодавства на комунальних житлово-експлуатаційних підприємствах міста, приватизація житлового фонду.

2.9. Управління  відповідно  до  покладених  на  нього  завдань:

2.9.1.  Бере  участь  у  підготовці  пропозицій  щодо  реформування  і  розвитку  житлово-комунального господарства.
2.9.2. Готує та вносить пропозиції до проектів програм  економічного та соціального розвитку міста, екологічних програм
, та  програм з енергозбереження, атакож до планів підприємств, організацій, установ з питань,  пов’язаних з задоволенням потреб міста у сфері житлово-комунального господарства.

2.9.3.Готує пропозиції до проектів міського бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції житлових будинків, програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, інженерного захисту територій.

2.9.4. Контролює хід виконання рішень органів виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Проводить моніторинг стану виконання державних, галузевих, регіональних, міських програм в сфері житлово-комунального господарства на території міста.

2.9.5.Сприяє розвиткові підприємництва та конкуренції, демонополізації виробництва у сфері житлово-комунального господарства.

2.9.6. Сприяє реалізації інвестиційної політики у сфері будівництва, реконструкції і капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства та інженерного захисту територій.

2.9.7. Здійснює управління об’єктами житлово-комунального господарства, контролює забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, рівня та якості надання послуг населенню.

2.9.8. Розробляє та організовує виконання заходівз благоустрою міста, контролює стан благоустрою міста, виробничих територій, організацію озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян.

2.9.9. Вживає заходів до поліпшення роботи підприємств житлово-комунального господарства з енергозбереження та оснащення об’єктів житлово-комунального господарства і наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії відповідно до завдань державних та регіональних програм.

2.9.10. Організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період, а також об’єктів галузі в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, проводить моніторинг підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

2.9.11.Організовує  за рахунок бюджетних коштів будівництво, реконструкцію і ремонт об’єктів житлово-комунального господарства.

2.9.12. Організовує в установленому порядку закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання своїх завдань.

2.9.13. Виготовляє проектно-кошторисну документацію на виконання робіт по благоустрою міста, будівництву, реконструкції, капітальному та поточному ремонту об’єктів житлово-комунального господарства.

2.9.14. Веде технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом  об’єктів  житлово-комунального призначення, виконанням робіт з  утримання об’єктів благоустрою міста.

2.9.15. Бере участь у реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічної безпеки, санітарного стану міста, якості питної води, поліпшення технологічного і технічного стану систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, запобігання підтопленню міських територій, ліквідації його наслідків.

2.9.16. Надає дозволи на проведення земляних робіт, здійснює контроль за відновленням  елементів міського благоустрою зруйнованих внаслідок земляних робіт.

2.9.17.     Погоджує статути, положення підприємств житлово-комунального господарства міста і інших об’єднань, які займаються наданням житлово-комунальних послуг та послуг по обслуговуванню житлового фонду.

2.9.18.     Готує  та  подає  в установленому порядку пропозиції  про  удосконалення структури житлово-комунального господарства міста.

2.9.19. Узагальнює  виробничу,  фінансову  та  статистичну  інформацію підприємств, визначенихДодатком № 1. Заслуховує  звіти керівників  підприємств  про фінансово-господарську діяльність . Надає пропозиції до контрактів з керівниками підприємств та пропозиції  по  їх преміюванню.

2.9.20. Бере участь у реалізації державної політики щодо ціноутворення у сфері житлово-комунального господарства, перевіряє в установленому порядку розрахунки цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, готує пропозиції щодо їх оптимізації.

2.9.21. Укладає договори на залучення пайових внесків забудовників  на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

2.9.22. Подає  в установленому порядку пропозиції щодо   доцільності передачі в управління, оренду або концесію цілісних майнових комплексів житлово-комунального господарства, приватизації підприємств, які задовольняють потреби у житлово-комунальних послугах жителів міста та мають важливе соціальне значення.

2.9.23. Сприяє прийняттю об’єктів відомчого житлового фонду та комунального господарства у власність територіальної громади міста.

2.9.24.Виконує функції робочого органу щодо регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами.

2.9.25. Сприяє  створенню  об’єднань  співвласників  багатоквартирних  будинків, координує  їх  діяльність.

2.9.26. Веде  облік  житлового  фонду,  здійснює  контроль  за  його  використанням.
2.9.27. В
ідповідно  до законодавства  веде квартирний облік та розподіл житла, контролює додержання житлового законодавства на комунальних підприємствах міста.

2.9.28. Видає  ордери  на  заселення  житловоїплощі  в  будинках  державної  та  комунальної  власності.

2.9.29. Проводить  приватизацію  державного  житлового  фонду.

2.9.30. Готує відповідну документацію з питань приватизації відомчого житлового фонду на договірних умовах з підприємствами, організаціями, установами, на балансі яких рахується  житловий фонд.

2.9.31. Розглядає у межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, установ та організацій, здійснює прийом громадян, вживає відповідні заходи для вирішення порушених ними питань, веде контроль за станом цієї роботи на підвідомчих  підприємствах.

2.9.32. Готує проекти рішень міської ради,  виконкому міської ради, розпоряджень міського голови з питань, що входять до компетенції управління.

2.9.33. Розробляє проекти нормативно-правових актів місцевого значення в сфері житлово-комунального господарства.

2.9.34. Інформує населення через засоби масової інформації про програми розвитку житлово-комунального господарства, організовує їх громадське обговорення.

 

4. Права управління

4.1.Управління має право:

4.1.1. Здійснювати контроль за ефективною експлуатацією та утриманням об’єктів житлово-комунального господарства міста.

4.1.2. Одержувати  в установленому порядку від фізичних  та юридичних осіб відомості та необхідні документи для виконання функцій управління.

4.1.3.Здійснювати контроль за додержанням підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами вимог законодавства та нормативних актів з житлово-комунальних питань.

4.1.4. Залучати в установленому порядку, в т.ч. і на договірній  основі, для розробки комплексних проектів, планів і вирішення окремих  господарських проблем спеціалістів інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками), науково-дослідні, технологічні, проектно-дослідні, проектно-конструкторські та інші організації.

4.1.5. Приймати працівників за трудовими угодами згідно чинного законодавства для забезпечення виконання завдань, покладених на управління.

4.1.6. Брати  участь  в  роботі  сесії  міської  ради,  засідань  виконавчого  комітету.
4.1.7. Скликати  наради,  проводити  семінари  з  питань,  що  належать  до  компетенції управління.

4.1.8. Виступати замовником при проведенні робіт у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою міста.

4.1.9. Складати  протоколи  на  факти  порушень  правил  благоустрою,  чистоти  та  санітарного  стану  міста.

4.1.10. Виготовляти проектно-кошторисну документацію, надавати послуги технагляду.

 

5. Керівництво діяльністю управління

5.1.Управління очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

5.2. Начальник  управління:

5.2.1. Здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність перед міським головою за виконання покладених на управління завдань.

5.2.2. Розподіляє  обов'язки  між  працівниками  управління  та  визначає  ступінь  їх  відповідальності.

5.2.3. Подає на розгляд міського голови кошторис і штатний розпис управління в межах граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників.

5.2.4. Видає  у  межах  своєї  компетенції  накази,  організовує  і  контролює  їх  виконання.
5.2.5. Розпоряджається  коштами  в  межах  затвердженого 
кошторису витрат на утримання  управління.

5.2.6. Подає міському голові пропозиції про призначення і звільнення з посад посадових осіб управління, керівників комунальних підприємств, що відносяться до сфери діяльності управління.

5.2.7. Затверджує за погодженням з профільним заступником міського голови положення про структурні підрозділи  і функціональні обов’язки працівників управління.

5.2.8. Призначає  на  посаду  і  звільняє  з  посади  працівників  управління прийнятих за трудовою угодою.


 6. Фінансове  забезпечення  та  господарсько-економічна  діяльність управління.         

6.1.Управління  утримується  за  рахунок  коштів  місцевого  бюджету.

6.2.Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників управління та видатки на їх утримання визначає міська рада,  в межах виділених асигнувань.

6.3.Кошторис і штатний розпис управління затверджує міський голова після їх попередньої експертизи в міському фінансовому управлінні.

6.4.Управління є юридичною особою – головним розпорядником коштів передбачених видатками місцевого бюджету для забезпечення основних завдань та функцій управління, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки у відділенні Державного казначейства, печатку та штамп із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, кутовий та інші штампи, бланки, інші реквізити.

6.5.Спірні питання, що виникають в результаті діяльності управління, вирішуються у встановленому Законом порядку.

6.6.Розрахунки управління  проводяться  у  безготівковому  або  в  готівковому  порядку  через  відділення  Державного  казначейства.

6.7.Управління самостійно здійснює своє матеріально-технічне забезпечення.

6.8.Облік і звітність управління проводиться згідно вимог чинного законодавства.

6.9.Управління несе повну відповідальність за збереження матеріальних цінностей.

6.10. Управління  має  право  отримувати  на  спеціальні  рахунки кошти від  передачі в комунальну власністьжитлового  фонду,  об’єктів  соціального  та  виробничого  призначення, виготовлення проектно-кошторисної документації та надання послуг технагляду підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності.

6.11. Кошти  зі  спеціальних  рахунків  використовуються  управлінням  на придбання  товарів та послуг для забезпечення основної діяльності управління.

 

7. Порядок внесення змін.

7.1. Зміни до Положення вносяться рішенням Коростенської міської ради або виконавчим комітетом Коростенської міської ради, згідно повноважень передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

7.2. Зміни, внесені в положення рішенням Коростенської міської ради або виконавчим комітетом Коростенської міської ради, згідно повноважень передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», підлягають реєстрації і вступають в силу з дати їх державної реєстрації.

7.3. У випадку внесення в установчі документи змін в 5-денний строк з дня прийняття рішення про внесення цих змін необхідно подати в орган державної реєстрації та внести їх в свою реєстраційну картку.

 

8. Реорганізація  та  ліквідація управління.

8.1.Реорганізація та ліквідація управління проводиться за рішенням міської ради, або  в інших, передбачених чинним законодавством України випадках.

8.2.При реорганізації іліквідації службовцям управління, що звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

8.3.У  випадку   ліквідації  управління  печатка  і  штамп  здаються  в  органи  внутрішніх  справ.

 

 

 

 

 

 

 

Перелік підприємств,

 що підпорядковуються управлінню

 житлово-комунального господарства

 

1.Комунальне  виробниче  житлове ремонтно-експлуатаційне  підприємство  №1.

2.Комунальне  виробниче  житлове ремонтно-експлуатаційне  підприємство  №2.

3.Комунальне  виробниче житлове  ремонтно-експлуатаційне  підприємство  №3.

4.Комунальне  виробниче житлове  ремонтно-експлуатаційне  підприємство  №4.

5.Комунальне  підприємство  “Теплозабезпечення”.

6.Комунальне  підприємство  “Водоканал”.

7.Комунальне  виробничо-господарське  підприємство.

8.Комунальне  підприємство  “Шляхово-експлуатаційна  дільниця”.

9.Госпрозрахункова  група  при  відділі  житлової  політики.

 

 

 

До складу управління житлово-комунального господарства входять:

 

Відділ управління житловим фондом

Начальник відділу: Вознюк Тетяна Олександрівна  тел. 4-44-66 каб.50

 

Відділ по управлінню житлово-комунальним господарством та благоустрою

Заступник начальника управління-начальник відділу: Пашинська  Олена Сергіївна тел. 4-25-38, каб.48

 

Відділ бухгалтерського обліку і контролю

Начальник відділу: Горбань Ольга Анатоліївна тел. 4-25-38, каб.49

 

Група технічного нагляду, тел.9-63-68, каб.63

 

Інспеція з благоустрою міста

Начальник інспекції: Зінюк Олександр Артемович, каб. 51