ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 14 Лютого 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому 2017 року  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у лютому місяці 2017 року.  
 • 14 Лютого 2017
  Оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді Відповідно до подання Територіального управління Державної судової  адміністрації України в Житомирській області, оголошується набір кандидатів у присяжні для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.
 • 16 Березня 2017
  Cемінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. 28 березня 2017р. о 10.00 у великому залі виконавчого комітету Коростенської міської ради  (Грушевського, 22) відбудеться  безкоштовний інформаційно-консультаційний семінар з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва. Запрошуються керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій міста.
 • 22 Березня 2017
  Обговорення проекту Порядку здійснення допорогових закупівель в місті Коростені. До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників бюджетних та комунальних організацій міста. 27 березня 2017 року о 16-00 год. в конференц-залі міськвиконкому (м.Коростень, вул.Грушевського, 22), відбудеться обговорення проекту рішення Коростенської міської ради «Про затвердження Порядку про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені». Проект рішення для ознайомлення громадськості розміщений на офіційній Інтернет-сторінці міста www.korosten.in.uaв розділі «Регуляторна політика» - «Проекти регуляторних актів». За додатковою інформацією звергатися до управління економіки виконавчого комітету (каб. 37) або по телефону 4-10-20. Запрошуємо до обговорення. 
 • 28 Березня 2017
  Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року. Графік проведення засідань постійних комісій Коростенської міської ради у березні місяці 2017 року.
 • 29 Березня 2017
  Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території Рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради в 2017 році були надані дозволи на розробку детальних планів території
 • 31 Березня 2017
  Зміни до Положення "Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені" В травні 2017 року на розгляд сесії Коростенської міської ради буде винесено проект рішення „Про внесення змін до Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради від 28.08.14р.  № 1561 та аналіз регуляторного впливу.
 • 12 Квітня 2017
  Участь України в "Експо-2017"  Участь України в "Експо-2017"
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 15 Травня 2017
  "Родина Fest" 14 травня в місті Коростені відбувся ІІІ яскравий сімейний фестиваль Родина Fest.
 • 19 Травня 2017
  Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі Якщо ви бажаєте змінити реєстрацію місця проживання, при цьому зекономити час який витрачається на очікування в черзі
 • 21 Травня 2017
  До уваги неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує конкурс соціальних проектів для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.  Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період.  Документи, які подаються на конкурс Проект, викладений українською мовою та оформлений у відповідності до вимог Положення. Копію свідоцтва про державну реєстрацію НГО. Копію статуту організації. Копію довідки про внесення НГО до реєстру неприбуткових організацій. Копію звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік. Рекомендаційні листи від інших громадських організацій, державних установ та організацій, що можуть підтвердити попередню діяльність НГО (не більше двох). Інформацію про організацію та її основні здобутки обсягом до 3600 знаків. Опис документів, що подаються на конкурс за підписом керівника органів.  Положення про міській конкурс та форму проекту можна завантажити з міського Інтернет сайту www.korosten.in.ua в розділі «Програми розвитку міста – Конкурс на отримання муніципального гранту для реалізації громадських проектів» або отримати безпосередньо в відділі місцевого економічного розвитку міськвиконкому (каб.37). Сума фінансування проекту з міського бюджету в рамках конкурсу не може перевищувати 5,0 тис.грн.             Останній термін подачі документів: 20 червня  2017 року до 17-00  год.             Результати конкурсу будуть підведені 23 червня  2017 року та опубліковані в місцевих ЗМІ.             Адреса, контактний телефон: м.Коростень, вул.Грушевського, 22  кабінет 37 (відділ місцевого економічного розвитку), телефон/факс 4-10-20, e-mail: liskova@ukr.net    
 • 24 Травня 2017
  «Коростенський вальс» 28 травня о 15.00 год. вперше, за ініціативи міського голови Володимира Москаленка, за сприяння Народного депутата України Володимира Арешонкова та за ідеї відділу освіти і Володимира Ніколайчука біля Палацу культури Т.Г.Шевченка відбудеться танцювальний конкурс «Коростенський вальс».
 • 24 Травня 2017
  29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання 29 червня 2017 року відбудеться 15 сесія Коростенської міської ради VII скликання
 • 24 Травня 2017
  План заходів до святкування Дня міста Коростеня План заходів до святкування Дня міста Коростеня 27-28 травня 2017 р.

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/
https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Освіта споживача

Підручники

Для загальноосвітньої школи

АЗБУКА СПОЖИВАЧА. Навчальний посібник для учнів початкової школи. Н.В. Бородачова, Г.І. Лаврентьєва
 ТОВ «КЛГЗ», 2003 р. – 44 с. (книга перша), 40 с. (книга друга).
Частини перша та друга посібника призначені відповідно для першого та другого років навчання молодших школярів. У посібнику широко використані прислів'я та приказки як символ народної мудрості та практичного підходу до вирішення різноманітних життєвих питань зі сфери споживання. Посібник включає завдання для учнів та заохочує їх до використання власного життєвого досвіду, стимулює творчий підхід до оцінки споживчих сітуацій.


ОСНОВИ СПОЖИВЧИХ ЗНАНЬ. Навчальний посібник для учнів середньої школи. І.В. Шебулдаєва
ТОВ «Знання», м. Київ, 2000 р.
Посібник спрямовано на допомогу викладачам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться правами споживача та бажає засвоїти навички їх реалізації.

ЕКОНОМІКА: Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. В.Г. Мельничук, Г.О. Ковальчук, В.О.Огнев’юк. К.: Навчальна книга, 2004. – 368 с.

Підручник спрямовано на базовий курс економіки для 10-х класів ЗНЗ. Серед 35 тематик, що передбачають надання знань з предмету Економіка, містить, зокрема, тему 2 «Потреби людей – основа економічної діяльності», яка включає розділи споживчої тематики, а саме:

 • Споживче благо, як засіб задоволення потреб;
 • Яку роль відіграють товари та їх корисність в економічній поведінці споживача.

Підручник наприкінці кожної теми включає завдання для тематичного контролю – тести, вправи, задачі, запитання, завдання навчального характеру, навчальні ігри, що диференційовані за рівнями складності. Також надано статистичні матеріалі, матеріали для додаткового читання (В.Г. Мельничук. Економіка:Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. В.Г. Мельничук, Г.О. Ковальчук, В.О.Огнев’юк. К.: Навчальна книга, 2004. – С. 24- 31.). 

ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ: Навчальний посібник. Меделяєв В.М. - Харків: Скорпіон, 2004. – 144 с.

Посібник призначений для впровадження у ЗНЗ. Містить у Розділі V «Чи необхідна держава для розвитку ринку» такі теми:

 1. Держава – споживачу
 2. Держава підприємцю
 3. Соціальний захист населення.
 4. Де держава бере гроші та їх розподіляє.

Тема «Держава - споживачу» розрахована на одне заняття, містить вправи та тести. 

ДІЛОВА АКТИВНІСТЬ.Методичний посібник з дидактичним наповненням для вчителів економіки та основ підприємницької діяльності (економічний курс). За заг. ред. Павла Гнуса/. – Львів, 2001.- 260 с.

Посібник, що створено за партнерства Фундації розвитку малого і середнього бізнесу при Даремському університеті, управлінні освіти і науки Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Посібник вміщує зміст та методику навчання учнів ділової активності та спрямований на вироблення моделей підприємницької поведінки. Метою даного посібника є сформувати в молоді , якій доведеться працювати та жити в умовах ринкової економіки, нове економічне мислення. Посібник побудований за модульним принципом. З питань споживчої освіти посібник включає завдання, навчальні ігри та вправи, що застосовуються інтерактивними методами. Розділ «Ринок і потреба споживача» включає 19 тематик (модуль 3) (Ділова активність. Методичний посібник з дидактичним наповненням для вчителів економіки та основ підприємницької діяльності (економічний курс). За заг. ред. Павла Гнуса /. – Львів, 2001.- С.127-154. ). 

ПРИКЛАДНА ЕКОНОМІКА ПРОГРАМИ «Junior Achievement”.– Збірка завдань та вправ для учнів. К.: «АртЕк», 2004.- 160 с.

Збірка розрахована на застосування під час викладання курсу «Прикладна економіка». Збірка передбачає використання низки компонентів для його впровадження: посібник, збірка завдань та вправ, шкільна кампанія, економічні ігри, консультації місцевого підприємця. Посібник вмішує інформацію для учня та вчителя, цікаві вправи, кросворди, та ін. Розділ 4-й присвячений тематиці «Споживач в економіці», що включає правові аспекти, сімейний бюджет, заощадження, вклади, кредити, скарги. Даний посібник може бути використаний під час вивчення питань споживчої освіти у середній та старшій школі.Для вищої  школи та для самопідготовки

КАК ЗАЩИЩАТЬ СВОИ ПРАВА ПОТРЕБИТЕЛЯ . - Х.; Одиссей, 2006.-496с.
Книга представляє собою популярне довідкове видання, присвячене питанням товарів і послуг, а також захисту прав споживачів. В ній в зручній та прийнятній формі викладаються основні права громадян як споживачів, роз'яснюються різного роду нюанси відносин споживачів із продавцями і виконавцями послуг.

В книзі наведені відповідні нормативно-правові акти станом на 1 липня 2006 року, а також інша корисна інформація і цінні поради для споживачів.

Язвінська О . М .
ІСТОРІЯ КОНСЮМЕРИЗМУ. Київ 2000

Навчальний посібник складається з чотирьох частин: Основний зміст концепції консюмеризму. Його роль в системі ринкових відносин, Основні історичні етапи формування і розвитку консюмеризму. Досвід міжнародного співтовариства, Захист прав споживачів у країнах СНД, Розвиток консюмеризму в Україніі охоплює широке коло питань, що пов'язані з розкриттям змісту концепції консюмеризму, а також передумовами, становленням і розвитком цього важливого виду соціальної діяльності людства.

Посібник призначено для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів.

Книга зацікавить широке коло читачів щодо захисту прав споживачів.

 

Рецензенти:

В.В. МОВА, д-р екон. наук, проф., зав. кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення Київського міжнародного університету цивільної авіації

Ю.А, ГОРБАНЬ, д-р іст. наук, проф., зав. кафедри української історії й етнополітики

Л.В. МОРФЛЮК, канд. іст. наук, доцент кафедри української історії та етнополітики Київського державного національного університету їм. Тараса Шевченка

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями: Експертиза товарів і послуг, Товарознавство та експертиза в митній справі (лист Міністерства освіти і науки України від З липня 2000 р. № 2/1092).

Маслак С.В., Куценко Р.В. Купченко А.А., Жебелева А.С.
ПРАКТИЧЕСКИЙ КОММЕНТАРИЙ К ЗАКОНУ УКРАИНЫ «О ЗАЩИТЕ ПРАВ ПОТРЕБИТЕЛЕЙ», Харьков 2006

Издание посвящено исследованию и разъяснению основных положений Закона Украины «О защите прав потребителей», разрешению допросов, которые возникают на практике при применении данного закона. Комментарий содержит информацию о путях и средствах защиты потребителями своих прав.

Для потребителей, производителей, продавцов товаров и услуг, для студентов высших юридических учебных заведений и факультетов, для работников судов, органов прокуратуры, МВД, СБУ, адвокатуры.

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ: СОЦІАЛЬНО ПРАВОВИЙ АСПЕКТ, Київ 2002

У монографії висвітлюються соціально-історичні та правові засади консумеризму (захисту прав споживачів). Розкриваються передумови та основні етапи розвитку консумеризму, визначаються його характерні риси, роль і місце у системі ринкової економіки; особливості, цілі, завдання, напрями діяльності та їх правове забезпечення. Дано аналіз сучасного консумерського руху та законодавства щодо захисту прав споживачів в Україні.

Призначена для викладачів, аспірантів і студентів вищих закладів освіти з підприємництва та торгівлі; усіх, хто цікавиться проблемами захисту прав споживачів.