ОГОЛОШЕННЯ
 • 23 Червня 2014
  Оголошено збір коштів на лікування важко поранених коростенців – учасників АТО Оголошується збір коштів на лікування двох важко поранених учасників антитерористичної операції під Слов'янськом.
 • 4 Липня 2014
  Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима Увага! Нові реквізити картки для збору коштів на лікування Ящука Максима.  Учасник АТО на Сході України Ящук Максим Володимирович, 1991 року народження, був поранений біля Слов'янська в спину. Пошкоджено хребет і внутрішні органи. У результаті важкої травми хребта відмовили ноги. Єдиний син у матері. Мати працює на швейній фабриці в Коростені, сама виховувала сина.  Картковий рахунок ПриватБанк: 5168 7420 1742 4866   Ящук Олена Вікторівна (мама) (098) 410 72 35  Попередня картка мала добовий ліміт на зарахування і багато бажаючих не змогли перерахувати кошти. Максим знаходиться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі „Головний військовий клінічний госпіталь” (044) 521-84-13 - довідка    
 • 12 Вересня 2014
  Оголошено збір коштів для пораненого учасника АТО – коростенця Мейнаровича Олега  Оголошується збір коштів на протезування нижньої правої кінцівки та лікування Мейнаровича Олега Миколайовича, 1974 року народження.
 • 25 Квітня 2016
  До уваги інвалідів міста Коростень! До уваги інвалідів міста Коростень!            Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету  Коростенської міської ради інформує, що 29.04.2016 року об          11 годині (п’ятниця) в приміщенні КУ ТЦСО (надання соціальних послуг)   м. Коростень відбудеться нарада по питанню обговорення створення в нашому місті реабілітаційного центру для дорослих інвалідів від загального захворювання та захворювання яких пов’язано з наслідками травм хребта та спинного мозку.          Для обговорення запрошуються представники організацій, підприємств, установ, громадські об’єднання та громада міста.          Довідки за телефоном: 4-79-20.
 • 7 Квітня 2017
  Акція «Топ-10 кращих місць Коростеня»! Запрошуємо визначити 10 найцікавіших і найяскравіших культурних місць нашого міста, якими ми пишаємося і про які варто всім знати.
 • 26 Червня 2017
  Увага конкурс! Оголошується конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі 
 • 27 Червня 2017
  Заходи до Дня Конституції України 28 червня 2017 року з 18.00 до 20.00 години – виступ духового оркестру (у парку Древлянському)
 • 3 Липня 2017
  Село "Вільне" запрошує 7 липня в селі "Вільне" відбудеться святкування Івана Купала. Запрошуємо всіх бажаючих.
 • 6 Липня 2017
  Продовжено термін подання проектів від неприбуткових громадських організацій міста! Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує про продовження терміну прийнятті проектів від неприбуткових громадських організацій для отримання муніципальних грантів на 2017р . Метою проведення конкурсу є підтримка суспільно-корисної діяльності неприбуткових громадських організацій міста, спрямованих на вирішення або пом’якшення соціальних проблем міста.   Пріоритетні напрямки на 2017 рік: Популяризація здорового способу життя та профілактика його негативних явищ. Організація дозвілля молоді. Вивчення громадської думки щодо вирішення проблемних питань міста. Соціально-психологічна реабілітація населення. Покращення довкілля міста.    Вимоги до організацій, що можуть приймати участь в конкурсі Організація має бути юридичної особою з неприбутковим статусом яка внесена до реєстру неприбуткових організацій та діє відповідно до Законів України "Про об'єднання громадян", "Про благодійництво та благодійні організації", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки", метою діяльності яких не є отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов'язаними з ними особами. Діяльність організації має поширюватись на територію юрисдикції Коростенської  міської ради. З дати заснування організації до дати подання нею проекту на конкурс має пройти  не менше одного року. Сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу. Організація не повинна мати заборгованості по сплаті податків та зборів за попередній звітний період. 
 • 11 Липня 2017
  Пройди онлайн опитування та отримай приз   Український інститут соціальних досліджень ім. А.Яременко при підтримці Дитячого фонду Організації Об`єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, яке направлене на вивчення поглядів, думок і досвіду звернення за консультуванням та  тестуванням на ВІЛ серед підлітків та молоді.
 • 24 Липня 2017
  31 серпня 2017 року відбудеться 16 сесія Коростенської міської ради VII скликання 31 серпня 2017 року о 10.00 відбудеться 16 сесія міської ради VII скликання
 • 17 Липня 2017
  ІХ Міжнародний фестиваль дерунів шукає ідеї Організатори заходу завжди намагаються зробити всесвітньовідоме свято у Коростені унікальним, цікавим та незабутнім. Цього року Фестиваль проходитиме в тематиці «Смачний день трьох дев’яток» - ІХ Фестиваль 9-го числа 9-го місяця.
 • 20 Липня 2017
  Дерун Fest оголошує заочні конкурси Золотий та гарячий Фестиваль в місті Коростені розшукує талановитих, креативних і неординарних творчих особистостей. 
 • 25 Липня 2017
  День Хрещення Київської Русі З нагоди відзначення свята Володимира Великого та дня Хрещення Київської Русі в місті Коростені 28 липня пройде хресна хода. 

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten.in.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/
Анонс подій

/index.php?page=695

http://www.korosten.in.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.prokorosten.net/

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Житлово-комунальне господарство

Житлово-комунальні підприємства міста, що перебувають у комунальній власності територіальної громади:

Коростенське комунальне підприємство „Теплозабезпечення".

Начальник: Баранівська Тетяна Миколаївна. Адреса: м. Коростень вул. Шевченка (Кірова), 8А, тел. 4-23-78.

Основні напрямки роботи: виробництво та розподіл теплової енергії.

Коростенське комунальне підприємство „Водоканал".

Начальник: Чиркін Олексій Миколайович. Адреса: м. Коростень вул. Грушевського.67, тел. 4-21-42.

Основні напрямки роботи:  водопостачання та водовідведення.

Комунальне виробничо-господарське підприємство.

Начальник: Журавський Йосип Зенонович. Адреса: м. Коростень вул. Грушевського, 23, тел.9-64-33.

Основні напрямки роботи: утримання загальноміських об'єктів благоутрою, вивезення та утилізація твердих побутових відходів, ритуальні послуги, утримання зелених насаджень.

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 1.

Начальник: Городничий Петро Олегович. Адреса: м. Коростень вул. Кооперативна, ЗА, тел. 4-30-13.

Основні напрямки роботи: утримання житлових будинків та прибудинкових територій, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій, послуги пічника (прочищення та видача сертифікату про їх придатність).

Обслуговує житлові будинки, які розташовані в центральній частині міста та мікрорайоні Черьомушки (вул. Грушевського, Івана Котляревського (К.Лібкнехта), Ш.Алейхема, Дмитра Вишневецького (П.Комуни), Василя Стуса (С. Ванцетті), Кооперативна, Черемушки (К.Маркса), Гастелло, Гайдамаціка (Чапаєва), Зв'язківців).

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 2.

Начальник: Ананченко Павло Петрович. Адреса: м. Коростень вул. Крупської, 5, тел. 4-32-52.

Основні напрямки роботи: утримання житлових будинків та прибудинкових територій, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій.

Обслуговує житлові будинки, які розташованих в центральній частині міста, Київському масиві, районі заводу „Хіммаш" (вул. Грушевського, Крупської, Героїв Чорноиля (Красіна), Торгова (Радянська), Шевченка (Кірова), І.Франко, Доватора, Козаченко, Київська, Шатрищанська, Князя Володимира (Дзержинського), Князя Ярослава Мудрого (Свердлова), Б.Хмельницького, Генерала Кульчицького (Фрунзе), Черняхівського, 1 пров. Л.Українки, 1-2 пров. Шатрищанські).

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 3.

Начальник: Волківський Сергій Васильович. Адреса: м. Коростень вул. Сосновського, 50А, тел. 3-01-28.

Основні напрямки роботи: утримання житлових будинків та прибудинкових територій, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій.

Обслуговує житлові будинки, які розташовані в районі військового містечка, мікрорайоні Пашини (вул. Сосновського, 1 Травня, Сергія Кемського (Жовтнева), Горького, Миколи Амосова (Семашка), пров.Сосновського).

Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 4.

Начальник: Григорчук Ігор Леонідович. Адреса: м. Коростень вул. Шевченка (Кірова), 67А, тел. 9-23-24.

Основні напрямки роботи: утримання житлових будинків та прибудинкових територій, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій.

Обслуговує житлові будинки, які розташовані в районі Ковельського парку, Коростень-Подільського, ст. Житомирська,Чигирів, Пашин (вул. Шевченка (Кірова) від будинку №32, Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), Маяковського, пров. Гербовий (Табукашвілі), вул. Горького, Кривоноса, Жмаченко, Ковельська (Воровського), Дружби, Миру, Ж.Кудакова, Проліскова, Кузьмінського, Залізнична, пров. Полякова, пров. Остапа Вишні (1-й Воровського), пров. Митрополита Андрея Шептицького (2-й Воровського), 1-2 Дружби).


Також послуги з утримання будинків та прибудинкових териотрій надає:

Приватне підприємство "Коростенський житловий сервіс №5".

Начальник: Воробієнко Микола Іванович. Адреса: м. Коростень вул. Крупської, 5, тел. 6-64-22.

Основні напрямки роботи: утримання житлових будинків та прибудинкових територій, обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій.

Обслуговує житлові будинки, які розташованих в районі Чолівка та Мирний (вул. Каштанова, Сонячна, Білокоровицьке Шосе, Т.Кралі, Чолівська).


Послуги з обслуговування об'єктів ліфтового господарства надає:

Приватне підприємство "Житомирліфт-1".

Начальник: Цимбалюк Єгор Юрійович. Адреса: м. Коростень вул. Сосновського, 21, тел. 5-06-58, 3-00-31.

Основні напрямки роботи: технічне обслуговування об'єктів ліфтового господарства.